Wpis z mikrobloga

Mireczki, pierwszy raz wybieram się na runmageddon i mam pytanie. Mam takie zwykłe buty do biegania ale obawiam się że mi się zniszczą. Gdzie moge kupić jakieś tanie buty trailowe (podobno są takie do 100zł)? Nie chce kupować super zajebistych bo potrzebne mi są tylko na ten bieg (i ewentualnie następne tego typu jeśli mi się spodoba). Jakieś inne rady macie po za tymi co były w faq?

#runmageddon #bieganie #krakow
  • 10
  • Odpowiedz
@KarPaKo: Ciężko tam o coś taniego dla mnie, zwłaszcza że potrzebuje rozmiar 46-47 :/

I jeszcze jedno pytanie, czy na miejscu będą jakieś szafki czy coś żeby zostawić rzeczy? Czy lepiej przyjść już gotowym, bez niczego?
  • Odpowiedz
@Yasiek666: 46-47 bez problemu kupisz w Decathlonie. 47 to jest maksymalny rozmiar, który sprzedają. A jeśli chcesz coś większego jednak to polecam Outlet na wylocie z Opolskiej na autostradę. Tam są rozmiary nawet 50 ... :) ale będziesz niestety musiał wyskoczyć z 200-300 stówek.
  • Odpowiedz
@Yasiek666: Biegliśmy z kumplem intro w myślenicach, on przebiegł w najtańszych kalenji ja w zwykłych butach do biegania w zasadzie bez bieżnika, daliśmy jakoś rade. Na Krakowskiego też kupuję te kalenji za parędziesiąt pln. Tu nie powinno być takich podbiegów pod górę więc powinny starczyć. Na tym myślenickim, było stoisko Salomona, na którym można było za free pożyczyć buty na bieg. Ale to była promocja nowego modelu, nie wiem czy na
  • Odpowiedz
@Yasiek666: biegłem w tamtym roku w Myślenicach w zwykłych biegówkach (jakieś adidasy za 200 PLN) i przeżyły, woda/błoto itp, na jeden raz chyba się nie opłaca inwestować w specjalne buty
  • Odpowiedz
@Yasiek666: Ja biegłem classica w Myślenicach, w normalnych nike pegasus 30, i nic im się nie stało. Dalej w nich biegam. Nowe buty tylko na ten bieg to zupełnie niepotrzebny wydatek.
  • Odpowiedz
@Yasiek666: Trochę późno piszę, ale ja przebiegłem 2 spartany i 2 survival race w butach do "biegania" z lidla i dały radę więc radzę na pierwszy bieg nie wydawać za dużo kasy. Jak Ci się spodoba to można pomyśleć, ja dopiero teraz zmieniam bo się rozwaliły w jednym miejscu ale używałem ich nie tylko do biegania.
  • Odpowiedz