Wpis z mikrobloga

@puddin: tak patrze na to i myślę, że w sumie mógłbym zająć się malowaniem paznokci. lubię robić małe rysunki/kompozycje, no i kobiece dłonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba za dużo facetów się tym nie zajmuje? taki przystojniak robiący małe dziełka może miałby zastęp wiernych klientek ( ͡º ͜ʖ͡º) czy może kobiety i tak wolałyby chodzić do kobiet? tyle pytań...
@plen: Na YT ostatnio widziałam jakiegoś bardzo popularnego faceta robiącego paznokcie. Tylko on się zajmuje akrylami. I jak tak patrzyłam jakimi obrzydliwie zapuszczonymi łapami się zajmuje, to nie sądzę byś chciał tego dotykać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GrumpyTheCat: to nie byłoby moim sposobem na życie, wątpię, że na paznokciach zarabiałbym więcej niż obecnie - bardziej jako forma hobby i relaksu, więc wybierałbym sobie tylko ładne dłonie ( ͡° ͜ʖ ͡°). jak znajdę sobie karynke, to na niej poćwiczę.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GrumpyTheCat: Zawsze się zastanawiam jak kobieta może aż tak zaniedbać dłonie. To jest dramat. Nie oczekuje, że każdy będzie co dwa tygodnie latał do kosmetyczki, ale piłowanie paznokci i używanie kremu do rąk nie wymaga ogromnego nakładu czasu, ani pieniędzy. Eh...
@puddin: Jeszcze bardziej zastanawiający jest fakt, dlaczego jeśli w ogóle nie dba o paznokcie, to decyduje się na zrobienie akryli (które trzeba uzupełniać regularnie itd). Zagadka ludzkości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. A ten fioletowy lakier ze środkowego palca, to jaki? No śliczny kolor!