Wpis z mikrobloga

@Tomz: magiem się spoko gra, do tego możliwość otwierania sobie portali do kluczowych miast, trochę przed premierą legiona zbiłem fortunę na portalach ( ͡° ͜ʖ ͡°) wowhead jest jedną z największych baz poradników do wowa, znajdziesz tam dosłownie wszystko
@Tomz: Klase wybierz taka jako chcesz, na takim poziomie nie ma lepszej czy gorszej. Ty bardziej, ze wow poszedl teraz w upodobnienie klas(czyt. kazdy ma skille z danego rodzaju). Nie spiesz sie, ciesz sie grą i swiatem. Na 10 lvl wybierasz specjalizacje, kilka słów w grze lub krótki opis w necie pozwolą ci na rozkminienie mniej wiecej jak tym sie gra. Jak będziesz miał problem z jakims questem to wpisz sobie
@Tomz ta gra na początku prowadzi za rękę, jak dla mnie aż za bardzo więc wszystko napewno ogarniesz, wybór klasy to już zależy jak i czym lubisz grać, może jedyny plus niektórych klas to możliwość leczenia samego siebie, zawsze to większa przeżywalność
@Tomz: Druid ogólnie fajna klasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi zawsze najlepiej grało się Warlockiem, rzucasz straszne czary, wysysasz życie z przeciwników, a Twój demon przyjmuje wszystkie obrażenia na siebie (òóˇ)
Na icy veins znajdziesz poradniki do levelowania każdej klasy, dość rozbudowane poradniki do wszystkich specek i inne potrzebne rzeczy. Gdybyś nie wiedział np. gdzie jest jakiś potwór albo jak zrobić