Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore?

Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych. A walić jeszcze plaże, już tutaj wyczuwam mocne pieluszkowe zapalenie mózgu ale co do cholery trzeba mieć w głowie, aby puścić tak gówniaka w centrum jakiegoś miasta? Ostatnio odwiedzałam rodzinne strony we #wroclaw, rynek, szklana fontanna, bachory biegają goły od góry do dołu, kąpią się w tej wodzie, piją, chlapią, istna sielanka. Totalnie nie widać, że kilka minut wcześniej po drugiej stronie obmywał się w niej jeden z meneli po kolejnej ciężkiej nocy, a parę metrów dalej ławkę okupuje gościu, który dość intensywnie się przygląda. Powodów cała masa, bo a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci, c) ubrania zostały jednak po coś wymyślone i d) jak chcemy pieroga to se zjemy w domu. To jest tak kruci bezmyślne, że brak mi słów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 170
  • Odpowiedz
@Nidor: mnie od kapieli bardziej jednak bulwersuje jakis chore spoleczne przyzwopenie, ze dziecko moze zalatwiac potrzeby fizjologiczne wszedzie. Ostatnio na Polu Mokotowskim w Warszawie "matka", za przeproszeniem, srala swoim dzieckiem kolo foodtrucka, chociaz kawalek dalej sa toalety. To jest dopiero patologia.
  • Odpowiedz
@Nidor: Niedaleko mnie, są fontanny, które przez cały ciepły okres, są plażą dla Karyn i Sebixów. Nie żadne jakieś parkowe, czy coś, zwyczajne, po środku betonowej dżungli. Sebixy w gaciach siedzą i walą piwska, Karyny w bikini (wtf) wylegują się na ławkach, a dookoła fontann biegają porozbierane dzieci. Taki mały symulator plaży w Zegrzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nidor: Ja niedawno poszedłem do toalety w KFC, a tam ojciec siedzi w kabinie, zaś jego mała córeczka stoi przy ścianie obok pisaurów. Wzrost ma taki, że wzrok dokładnie na wysokości tych pisuarów i patrzy. I jak tu się odlać w takich warunkach? Musiałem poczekać, aż sobie pójdą.
  • Odpowiedz
@Nidor: ostatnio wybiegając przez furtkę zamkniętego osiedla prawie potknąłem się o ok. sześcioletnią dziewczynkę, która na ulicy najzwyczajniej w świecie sobie sikała. Kilka metrów dalej matka myje gołego brajanka w podobnym wieku pod szlauchem ogrodowym (osiedle domów szeregowych). Nic mnie już nie zdziwi.
  • Odpowiedz
@Nidor: wiesz co jest gorsze? jak matka zmienia pieluche dziecku i po zdjeciu pieluchy to dziecko biega z obsranym tylkiem i nago po domu po czym siada na wszystkim, m.in. na drogich dywanach
  • Odpowiedz
Zapraszam na plac europejski, gdzie wsrod korpoludków w garniakach biegają rozebrane dzieciaki podczas gdy ich mamusie robią sobie sesje zdjęciową na insta bo przecież plac europejski modny
  • Odpowiedz
Mi z kolei przeszkadza widok latajacych gołych smarkaczy i nie życzę sobie, żeby tak paradowały, no #!$%@?. Jakieś zasady obowiązują chyba w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@Nidor: mnie tez to niemiłosiernie #!$%@? - zawsze mowie "przepraszam, jak Pani nie stać na spodenki/strój dla dziecka to mozemy zrobic zbóre wsrod innych ludzi w poblizu ktorych tak samo jak mnie irytuje widok nagiego wrzeszczacego dziecka, wtedy z pewnoscia zdobedzie Pani fundusze na ubranka, a moze i mundurek do szkoły" ehh te #!$%@? w oczach i irytacja mamus... troche człowiek #!$%@?, ale w takiej sytacji nie odpuszcze ( ͡°
  • Odpowiedz
@Nidor: Dałabym sto plusów. Wiele matek nie ma jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego ani szacunku do intymności własnego dziecka. Co z tego, że obok jest galeria handlowa, toaleta miejska albo choćby krzaki czy inne ustronne miejsca? Mamusia musi dzieciaka trzymać do sikania na środku parku albo na małym skrawku trawy przy ruchliwej drodze. A potem obowiązkowo musi odwalić szopkę z wrzaskami typu "gdzie są chusteczki? weź go trzymaj! zabrudził się!" do towarzyszącej babci
  • Odpowiedz
@Nidor: najlepsze jest to ze fontanny to siedliska wszelakich chorob. Obieg wody jest zamkniety a wiec jak zesra sie tam jakis pies albo wykapie zul, to potem brajanek moczy sie i pije ta cala breje :D A potem gadanie ze moje dziecko choruje przez te szczepionki ale przy #!$%@? cala game najgorszego gowna na oczach rodzicow :D
  • Odpowiedz