Wpis z mikrobloga

@Wojt_ASR_: wg mnie mogło to być trochę niestosowne, w wywiadzie na żywo takie stwierdzenia i nawiązywanie do nieudanego występu w Rio, sugerowanie, że stracił swoją życiową szansę. Nie wiem czy ten trener powiedział te słowa w jakimś oficjalnym występie czy może w 'koleżeńskiej' rozmowie z Dzięciołowskim, ale ten nie powinien tego wspominać w występie na żywo, bo w taki sposób dyskredytuje Kszczota. Nie jestem sportowcem, nie wiem na ile mogą być
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Tylko czy trener chciał zeby to powtarzać publicznie? Sportowcy czy trenerzy często rozmawiają z dziennikarzami gdzieś w zaciszu i może nie chcą żeby to upubliczniać. Kilka dni temu Parfijanowicz na wizji palnął w wywidzie z Tomkiem Marczyńskim że ten przed wejsciem zdradził mu że moze jechac na siebie i nie musi pracowac na swojego lidera. Po minie Marczyńsiego widac że nie był zadowolony z tego ze dziennikarz zdradził to na
  • Odpowiedz
@NowyRokNowyJa:
- kiedyś miałeś lepszą formę
- JAK MOGŁEŚ #!$%@? POWIEDZIEĆ, ŻE KIEDYŚ MIAŁEM LEPSZĄ FORMĘ, CO TY #!$%@? POLSKA #!$%@?? NIGDY NIE MIAŁEM LEPSZEJ FORMY !!!
  • Odpowiedz
Gdyby Kszczot miał trochę pokory i dystansu do siebie, to by wybrnał z tego elegancko a prywatnie poza wizja wyjaśnił sobie to i owo z Dzięciołowskim. Dziennikarz tylko cytował słowa trenera, natomiast Pan utytułowany biegacz zachował się po juniorsku, chociaż nawet Swoboda dzisiaj pięknie i z klasa podsumowała swoich hejterów.
  • Odpowiedz
@jozik: Nie jestem pewny, czy jesteś na tyle głupi czy na tyle głuchy, że nie zrozumiałeś tego co dziennikarz powiedział, ale radzę Ci obejrzeć to jeszcze raz. Tym razem bardziej się skupić na słowach.
  • Odpowiedz
@NowyRokNowyJa: Kszczot, miszcz bólu dupy. "Piłka nożna jest banalnym sportem. Zapamiętanie kilku prostych zasad nie stanowi dla nikogo najmniejszego problemu. Inaczej jest w innych sportach zarówno indywidualnych jak i drużynowych, które stoją na wyższym poziomie, gdzie tych reguł jest więcej i trudniej je ogarnąć"
http://eurosport.onet.pl/lekkoatletyka/adam-kszczot-kibice-nas-nie-doceniaja-a-awans-pilkarzy-na-euro-traktowany-jest-jak/0r867v
  • Odpowiedz
@NowyRokNowyJa: kiedyś przez pół sezonu miałem (nie)przyjemność trenować z Adamem. Gość, któremu się wydaje, że jest absolutnym królem świata bo wygrał ME na 800m
  • Odpowiedz