Wpis z mikrobloga

  • 0
@mebel wyglada całkiem ładnie, ale mam nadzieję, że będziesz spędzać te wieczory w milczeniu, bo niektórzy nie rozumieją, że z balkonu głos się niesie przez pół osiedla. Lampki zamień na takie odstraszajace owady, chyba, że lubisz towarzystwo ciem i komarów
  • Odpowiedz
  • 3
@drazekorsarz: nie to już mam, właśnie zjadłem bexglutenowe wegańskie steki i mysle nad pomalowaniem całego mieszkania farba tablicowe, tak, żebym mógł codziennie nowe tagi wpisywać na ścianach, co myślisz ?
  • Odpowiedz
  • 0
@mebel czarną farbą tablicowa w całym pokoju git pomysł. Tagi mógłbyś oznaczać krzyżami Pytanie można kupić same/osobno takie poduszki?
  • Odpowiedz
@mebel: o #!$%@?, na telefonie na miniaturce myślałem, że siedzi tam zajebiście wielki pająk a że za oknem widać jakiś pożar. Czas odstawić alko na dzisiaj.
  • Odpowiedz
@mebel
Balkon nie w moim typie choc bardzo wszystko ladnie zgrane aczkolwiek bardzo powtarzalny schemat. Jednak pisze w innym celu mianowicie czy ta monstera to sa tylko liscie z lodygami wlozone do doniczki czy sadzonka? Mam w salonie wielka monstere i zastanawiam sie czy da sie ja jakos rozdzielic.
  • Odpowiedz
  • 1
@mebel jak chcesz wypocząć na nich to tylko się kładziesz czy normalnie prosisz kolegę z widlakiem żeby cię na regał podniósł?

Meble z palet to jeden z największych raków wystroju wnętrz ostatniego dziesięciolecia.
  • Odpowiedz
@Trelik: pracuje na magazynie i te które idą do utylizacji mają porozwalane i brakujące deski, często wychodzą z nich gwoździe, więc koniec końców doprowadzić taką paletę do stanu jak ze zdjęcia OP to więcej pracy niż rozpoczęcię budowy czegoś swojego od zera. Tu widać ładne nowe europalety
  • Odpowiedz