Gorące dyskusje ostatnie 12h

To jest kurwa dramat chłopaki, co Wypok robi z mózgiem.
    Przed chwilą spotkałem się z #rowozypasek który był moją koleżanką i chciała, aby między nami było coś więcej.
    Trochę nie wypaliło i tak siedzę na tej kawie, mówię jej jakiś ciąg słów, aż dochodzę do zdania:
    "Coś się kończy, coś się zaczyna..."

po czym kurwa chciałem być śmieszny i dodałem

ARKA GDYNIA KURWA ŚWINIA

( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #japierdole
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

Mirki i Mirabelki!

BIAUEK - REAKTYWACJA!

tl;dr:

pokaż spoiler Tworzymy opaski i bransoletki chłodzące, robimy kolejne #rozdajo i promocję - 40% na wszystkie produkty przez tydzień.

Nasza marka ICY FOX zajmuje się tworzeniem opasek i bransoletek chłodzących. Jak obiecaliśmy, tak robimy - uruchamiamy ponownie potężny kod rabatowy BIAUEK ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki któremu zrobicie u nas zakupy ze zniżką 40% (promocja obejmuje wszystkie produkty). BIAUEK będzie aktywny od 19.08 do 26.08 i należy wpisać go przy składaniu zamówienia (po prawej stronie zaznacz opcję „Mam kupon rabatowy” i wpisz magiczne hasło).

Ponadto, aby nie zatrzymywać tej karuzeli rozrywki, robimy znów #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ jutro o 15:00 wylosujemy spośród plusujących 3 osoby, które wybiorą sobie dowolny produkt z naszej strony i wyślemy im go za darmo (w losowaniu biorą udział osoby, które mają założone konta na wypoku przed datą wpisu).

Wspominając poprzednią edycję, chcę jeszcze raz wszystkim podziękować za zaangażowanie :) Wykop pokazał, że ma moc i potrafi zdziałać rzeczy, o których kosmonautom się nie śniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zależy nam na ciągłym rozwoju i udoskonalaniu produktu, dlatego też zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy kilka zmian:

- Na stronie pojawił się dział FAQ, w którym znajdziecie odpowiedzi na najistotniejsze pytania, dotyczące naszych produktów. Mam nadzieję, że wszystko tam zamieściłam, gdybym jednak coś istotnego pominęła, dajcie znać ;)
    - Wprowadziliśmy 3 rozmiary bransoletki z uwagi na to, iz zależy nam, aby była ona jak najlepiej dopasowana do nadgarstka i w pełni wydajna
    - Pojawiło się 9 nowych wzorów opasek i 8 nowych wzorów bransoletek, które były również inspirowane Waszymi propozycjami. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu, jednocześnie wciąż jestem otwarta i z ciekawymi pomysłami zapraszam na PW :)

Wołam @abbradon @dzoli @mucha1988 @szczekacz666 @Drejk @Zayaweczka @BlackWhite

Nasza strona
    Nasz FanPage

#cebuladeals #gadzety #modadamska #modameska #icyfox
    pokaż całość

odpowiedzi (67)

daj plusa jeśli choć raz użyłeś w życiu #gimbynieznajo

odpowiedzi (48)