Wpis z mikrobloga

#wroclaw #patologiazmiasta #seba #wroclawskiewykoppiwo

Mirki, na wakacje wziąłem sobie sprawiłem zabawkę: Wdzięczny wsiowóz klasy VW Golf 3,5 w wersji cabrio. Wiadomo iż taką bryką furorę pod dyskoteką w remizie się robi na max, obiekt westchnień każdego wioskowego macho etc.

Do czego dążę. Wiadomo iż taki sprzęt musi być właściwie eksploatowany, nie jakieś zwykłe jeżdżenie tylko powolny przejazd z zimnymi łokciami i oczywiście "umpa, umpa umpa" o mocy min 130 decybeli... Rozmyślając nad doborem odpowiedniego repertuaru (ciężki wybór między discopolo a techno z lat 90) wpadłem na genialny pomysł.

Pojazd mimo iż nie przeszedł agrotunningu jest wystarczająco wiejski. Pakujemy do niego 4 dużych łysych ubranych oczywiście w wyjściowe dresy adiddasa + niezbędna biżuteria (łańcuchy, czapki #!$%@?) i robimy powolny sobie objazd głównych dzielni.... Jest tylko jeden kruczek: Zamiast techniawy czy Zenka Martyniuka #!$%@? IX Symfonię Beethovena, możemy zahaczyć o 3 es-dur Mozarta ewentualnie też patriotycznie Pendereckiego.

Tak więc potrzebowałbym 3-4 mirków o słusznej posturze, posiadających odpowiednią aparycję, ogolony łeb i koniecznie wyjściowe dresy wszelakich uznanych w w/w środowisku firm.

Zapewniam:
Niesamowite wrażenia z przejażdżki.
Konsternację gapiów.
Złoty trunek celem wzmocnienia sił witalnych oraz zachowania dbałości o szczegóły.
Najprawdopodobniej kontrolę każdego patrolu policji który nam się napatoczy.
  • 101
@krave: Dawaj go. W razie czego wezmę z dwóch ukraińców (mam paru pasujących gabarytami i twarzami nieskalanymi myśleniem).
Jeszcze pytanie do Mirków i Mirabelek z #wroclaw. Nie ma czasem ktoś pożyczyć skrzypiec ? Biorę pod uwagę iż reakcje mogą być różne a że nie wypada tylko wyglądać to w razie "W" robimy zatrzymanie, wysiada największy gabarytowo, wyciąga z bagażnika skrzypce i idzie pytać czy ktoś ma #!$%@? jakiś problem... (