Wpis z mikrobloga

@dunno
Możliwość występowania glutenu w alkoholu destylowanym wydawała mi się tak abstrakcyjna, że aż musiałem to sprawdzić:

According to the National Institutes of Health's Celiac Disease Awareness Campaign, distilled alcohol is inherently gluten-free. This includes gin, vodka, scotch whisky, and rye whiskey. Although whiskeys are derived from wheat, barley, or rye, the distilling process removes the gluten proteins.
@Kacman90: @SportoweSuple:

Zaczęło się tak naprawdę podczas kolejnych skoków redukcja / po redukcji, gdzie traciłem, bądź przybierałem mase w trybie dosłownie ekspresowym.
Wpadłem na to dopiero jak dziewczyna do mnie powiedziała po tygodniu odstawienia produktów mącznych: "Boże jak to możliwe, że Ty tak szybko chudniesz"

Poszedłem na badania alergiczne (mam / miałem na pyłki). Okazało się, że mam alergię na wszystkie 5 mąk, które występują w badaniu i przybieranie /
na minus brak whisky


@dunno: Destylaty generalnie powinny nie mieć glutenu. Bo jest usuwany w procesie destylacji. Oczywiście jest kwestia zanieczyszczeń. Aczkolwiek dokładnie w temat się nie zagłębiałem, trzeba by to dokładnie sprawdzić.