Wpis z mikrobloga

Co do tematu: https://www.wykop.pl/link/3865513/grupa-nastolatkow-zneca-sie-niewinnym-rowiesnikiem-w-okularach/#

Jak słyszę w tle ten dźwięk e-papierosa i widzę ten dym przed kamerą to mnie taka żenada ogarnia, że każdy jeden dostałby tam tak #!$%@?, że bardziej by ich to bolało jak upadek tego gościa, co się nad nim znęcają. #!$%@? #!$%@?, małoletnie powinny wyrwać taki #!$%@?, że przez resztę życia by przez słomkę #!$%@?.

BTW. Sam używam e-papierosa przez ładnych kilka lat, ale jak widzę gówniarza co widzi jak palę np. na przystanku i próbuje mi pokazywać swoje chmury ijustem za 89 zł, którego kupiła mu mama nieświadomie (bo na pizzę, na cole, na wyjazd) do mojego zestawu za kilka stów to mnie przekręca. Nie chodzi zresztą o hajs, o szpan. Ten małolat dmucha swoim gównem w twarz innym ludziom, w tym mi, stojąc często bezpośrednio na przystanku pełnym ludzi, paląc gówno o zapachu spalonej grzałki i samorobnego #!$%@? liquidu od kolegi nie wspominając.
Ja potrafię nawet w deszczu odejść chociaż te 5 metrów od ludzi wydychając jak najmniejszą chmurkę, żeby im nie przeszkadzać, a przyjdzie taki fantasta, spojrzy na mnie ukradkiem i wali jak największą chmurę, żebym chyba nie wiem - się zesrał, propsował, spytał czego używa, wpisz cokolwiek. Zgasiłbym taką każdą cipę, ale zwyczajnie jestem na to za stary i szanuję ludzi w moim otoczeniu. Jak widzę takich cwaniaczków to zwyczajnie podchodzę i mówię, żeby odszedł albo przestał palić, bo robi trzodę także mi. Zazwyczaj odchodzą 20 metrów dalej, albo w ogóle idą w #!$%@?, bo jednak już nie potrzebują szpanować.

Jak zrobią prawko to pewnie będą przedłużać swoje kućki na światłach i będą gazować zagazowanym golfem trójką do czasu aż spotkają lepsze auto, ciężarówkę bez kagańca albo nieoznakowaną Kię.

Sam byłem małolat, wszystko rozumiem, ale to mnie #!$%@? najbardziej. Powtarzam: sam używam e-papierosa, ale takiemu małolatowi #!$%@?łbym mu go w dupę głębiej, niż jego stary, gdyby się dowiedział, że jego gimbus jara więcej, niż stary Autosan pod górkę.

#oswiadczenie #epapierosy #epapieros #gimbaza #patologiazmiasta #afera prawie #pasta
weeden - Co do tematu: https://www.wykop.pl/link/3865513/grupa-nastolatkow-zneca-sie-...
  • 3
@weeden aż mnie krew zalewa jak widze takie cipy
zesraliby sie jakby z kimkolwiek 1na1 mieli sie #!$%@?ć a w 10na jakiegoś potrafią
Rozumiem trochę się z kogos pośmiać sam znam takiego #!$%@? XD ale w życiu by mi do głowy nie przyszło ani nikomu ze znajomych żeby taki szajs #!$%@?ć nie wiadomo po co
@weeden Film usunięty z youtube :( Ogólnie się zgadzam. U mnie w mieście dużo takich "dzików" , którzy palą by pokazać jacy to oni dorośli, jaką to oni mają dużą chmurę i jacy to oni mają głęboki odbyt. Ciężki przypadek i tyle