Wpis z mikrobloga

Ale mam niezłych kolegów ze szkoły, ze względu na to że szkoła mi nie odpowiadała, i zmieniłem na inną a nie z ich powodu nawet się nie zorientowałem, patrzę sobie na fb i zauważam że połowa klasy mnie usunęła z facebooka, #!$%@?ć takich kolegów/koleżanek. Fałszywcy sami.
#szkola #polak
  • 32
  • Odpowiedz
@Kiedysiewybije A tak serio rzecz biorąc, znajomi z klas w szkołach to tylko pewien etap, z nich zostaną Ci tylko ludzie z którymi spedzales więcej czasu I byliście więcej niż kolega z klasy. Mi po tych czasach z klas zostały trzy osoby, ze szkół ogólnie nie z.klasy to pięć dodatkowych
  • Odpowiedz
@Kiedysiewybije nie warto tracić czasu na szkolne stosunki klasowe, moim skromnym zdaniem. Zawsze u mnie tak było że klasa dzieliła się na grupki osób i były też osoby nieokreslone w tych grupkach. Te grupki zawsze trzymają ze sobą ( do końca szkoły) I sprawiają wykorzystując tych nieokreslonych by czuli sie jak z nimi myśląc że się komuś podoba że chce być kimś w klasie xD nie wiem jaka była Twoja rola w
  • Odpowiedz
@Kiedysiewybije: no i? 2 dni temu zmieniłem pracę i w #!$%@?łem prawie wszystkich znajomych z owej roboty. po co mam trzymać ludzi, którzy w pracy mówili tylko cześć, ew 1-2 zdania na dzień a zobaczę ich jeszcze może 4-5x w życiu, pozostałych w ogóle?
  • Odpowiedz
@Kiedysiewybije: to je pewnie jestem wcieleniem zła dla Ciebie, bo mniej więcej co 2 miesiace przeglądam znajomych na fb i usuwam tych z którymi nie mam i na 99% nie będe już nigdy miała kontaktu. Na uj mi oni w znajomych
  • Odpowiedz