Wpis z mikrobloga

Ale mam niezłych kolegów ze szkoły, ze względu na to że szkoła mi nie odpowiadała, i zmieniłem na inną a nie z ich powodu nawet się nie zorientowałem, patrzę sobie na fb i zauważam że połowa klasy mnie usunęła z facebooka, #!$%@?ć takich kolegów/koleżanek. Fałszywcy sami.
#szkola #polak
  • 32
  • Odpowiedz
@Kiedysiewybije: Pamiętam jak kończyłem ogólniak to też były teksty "będziemy się spotykać cały czas!", "będę za wami tęsknić" i inne tego typu dyrdymały. Po latach okazało się, że stały kontakt mam z 3 osobami :D Reszta ma Cię w dupie, nie napisze, nie zagada, są nawet jednostki, które odwracały głowę na ulicy. Ziomków (i ziomeczki) lepiej mieć swoich dobranych, ci dobrani przez klasę/studia/szkołę to różne charaktery, które mogą się kłócić. To
  • Odpowiedz
@Kiedysiewybije do czego mam mieć argumenty, chłopczyk płacze że ma mało znajomych i e-penis zmalau ? W prostacki sposób wyzywasz mnie ty, proponując żebym odbył stosunek oralny z Tobą, niestety nie każdy jest gejem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Natomiast w tym drugim poście jestem śmiertelnie poważny.
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: piszesz że mnie wyzywasz a sam zacząłeś cytuje 'płaku płaku bo gówniak ma mało cyferek na fejsbuku. Hahaha. " Nie ośmieszaj się i usuń konto. A co sprawdzałeś i piszesz że mam małego penisa? Udało mi się ci wytknąć że jesteś gejem bo sam tak napisales
  • Odpowiedz