Wpis z mikrobloga

1. Załóż sobie tindera z ciekawości.
2. Gadaj z całkiem fajnym gostkiem.
3. Umów się na jutro.
4. Po kilku godzinach pisze, że się zabije, a ja wcale nie chcę się z nim umówić.
5. Pisze, że koledzy specjalnie sobie znaleźli dziewczyny, bo on jest genetycznie (wtf xD) od nich gorszy i żeby mu zrobić na złość i go upokorzyć xD
6. Smęci, że nie może sobie znaleźć dziewczyny i nie wie jaki może być tego powód xd
7. #!$%@? #!$%@? kłamiesz głupia dziewczyno wcale Ci się nie podobam i dlaczego napisałaś, że Ci się nie podobam (XDDDDD nic takiego miejsca nie miało), a dziesięciu innym pisałaś na pewno, że są cudowni xD
8. Zjedź idiotę z góry do dołu.
9. Uueueuueue byłaś wczoraj milsza, a w ogóle to Ci się nawet nie podobam, to po co kłamiesz xDD
10. Ja #!$%@?.

#tinder
  • 95
  • Odpowiedz
Czy jeśli dziewczyna narzekałby że jest samotna, koleżanki mają chłopaków a ona nie, to czy też poddana byłaby publicznemu wyśmiewaniu? Słabość u mężczyzn wiadomo że nie jest atrakcyjna, ale od razu,u wyśmiewać gościa który ewidentnie ma problem i brak powodzenia u kobiet, który to jest źródłem jego zmartwień. No nie wiem, ja bym przestał z nim pisać a nie jeszcze wszystko wywlekać do internetu.
  • Odpowiedz
@thisisjustaccount: a my to już przejdziemy na priv ;) odpisując na Twój komentarz - też czasem narzekam, bo czuję z niektórych stron poniekąd presję i owszem, zdarzają się gorsze dni, kryzysy różnej maści etc. i przeżyłam ich sporo, ale nie piszę do świeżo poznanej osoby, że się zabiję i że chodzę na dziwki. Wiem, że widać, że koleś ma problem, ale gdy podchodzę do niego z wyciągniętą ręką, żeby się wygadał
  • Odpowiedz
@kolega_taty2: terapia szokowa albo pogłębienie przegrywu, różnie może wyjśc ;) besztanie besztaniem, zazwyczaj jeśli ktoś ma problem to poświęcam trochę swojego czasu i mam podejście do takich przypadków, ale nie jeśli ktoś po mnie jedzie jak po łysej kobyle, nie mam zamiaru być już miła. :P rude wredne, eh kurfa :/
  • Odpowiedz
@kolega_taty2: powiem Ci, że chyba tylko raz w swoim życiu widziałam naturalnie rudego chłopaka... ale miał 6 lat xD i skończyło się moją furią zazdrości, bo był bardziej rudy niż ja xD
  • Odpowiedz
@klaudiabc: mam przynajmniej dwóch-trzech kandydatów, ale oni i tak sobie tu siarę na tym wypokie robią, to już ich bardziej nie będę gnębił. :) Tak czy siak, to pewnie kolejny eksperyment spoleczny :)
  • Odpowiedz