Wpis z mikrobloga

1. Załóż sobie tindera z ciekawości.
2. Gadaj z całkiem fajnym gostkiem.
3. Umów się na jutro.
4. Po kilku godzinach pisze, że się zabije, a ja wcale nie chcę się z nim umówić.
5. Pisze, że koledzy specjalnie sobie znaleźli dziewczyny, bo on jest genetycznie (wtf xD) od nich gorszy i żeby mu zrobić na złość i go upokorzyć xD
6. Smęci, że nie może sobie znaleźć dziewczyny i nie wie jaki może być tego powód xd
7. #!$%@? #!$%@? kłamiesz głupia dziewczyno wcale Ci się nie podobam i dlaczego napisałaś, że Ci się nie podobam (XDDDDD nic takiego miejsca nie miało), a dziesięciu innym pisałaś na pewno, że są cudowni xD
8. Zjedź idiotę z góry do dołu.
9. Uueueuueue byłaś wczoraj milsza, a w ogóle to Ci się nawet nie podobam, to po co kłamiesz xDD
10. Ja #!$%@?.

#tinder
  • 95
  • Odpowiedz
@UschiOtze: szczerze to poszłam umyć włosy i wynieść kocie kupy xD napisałam, że będę później i za 2h dostaję wiadomość o treści "zabiję się!!!!"
@Endrius: dzięki;) gdy ktoś jedzie na #logikarozowychpaskow na laski z borderem czy jakimiś skrzywieniami to przechodzi to bez większych oburzeń, ale jak już trafię na beznadziejny przypadek, który opisałam bo nadal mam WTF na gębie to dostaję wiadomości "o Ty dziadówo biedny niebieski jest słaby a
  • Odpowiedz
@klaudiabc: To już mnie nie interesuje, mam swoje ważniejsze sprawy niż jeden z siedmiu miliardów, jedyne co moge doradzić to wprowadzic dobrowolną eutanazje, komus jest juz za ciezko to niech sie uspi. Psy mozna a ludzi już nie?
  • Odpowiedz
@klaudiabc: Chyba bardziej liczy sie jak cieżko zdobyłeś daną kwote niz ile masz, wyobraz sobie ze ktos #!$%@? jak wół ma xxxxx kasy i szkoda mu 1200 na telefon xD korepetytorek nie musi zbytnio sie wysilac a dobry pieniadz wpada.
  • Odpowiedz