Wpis z mikrobloga

1. Załóż sobie tindera z ciekawości.
2. Gadaj z całkiem fajnym gostkiem.
3. Umów się na jutro.
4. Po kilku godzinach pisze, że się zabije, a ja wcale nie chcę się z nim umówić.
5. Pisze, że koledzy specjalnie sobie znaleźli dziewczyny, bo on jest genetycznie (wtf xD) od nich gorszy i żeby mu zrobić na złość i go upokorzyć xD
6. Smęci, że nie może sobie znaleźć dziewczyny i nie wie jaki może być tego powód xd
7. #!$%@? #!$%@? kłamiesz głupia dziewczyno wcale Ci się nie podobam i dlaczego napisałaś, że Ci się nie podobam (XDDDDD nic takiego miejsca nie miało), a dziesięciu innym pisałaś na pewno, że są cudowni xD
8. Zjedź idiotę z góry do dołu.
9. Uueueuueue byłaś wczoraj milsza, a w ogóle to Ci się nawet nie podobam, to po co kłamiesz xDD
10. Ja #!$%@?.

#tinder
  • 95
  • Odpowiedz
@klaudiabc: @Endrius: Problem w tym że on nigdzie nie napisał, że na złość ktoś znalazł sobie dziewczyne. To jest tylko rozumowanie na zasadzie: Kupie sobie ferrari, bo jest fajne i przy okazji będę wreszcie czuł sie lepszych od tych biedaków co nie mają xD może nie znacie tego uczucia, ale gdybym miał luksusowe bmw na miare rosyjskich oligarchów to bym czuł się od was w #!$%@? lepszy xD
  • Odpowiedz
On tak to odbiera na imprezach gdzie idzie sie z partnerem, typu wlasnie wesele. Samotna osoba faktycznie czuje sie wtedy gorsza, a Ci ktorym udalo sie kogos znalezc wreszcie czuja się lepsi od tych co siedzą sami, ot cała filozofia, serio musialem rozkladac to na czynniki pierwsze? xD
  • Odpowiedz
@Namarin: @Namarin: Na Tinderze też można znaleźć fajnych ludzi, którzy z jakichś powodów się tam znaleźli. Normalni ludzie też miewają problemy ze znalezieniem drugiej połówki albo szukają znajomych z założeniem, że jak coś zaiskrzy to fajnie. Trzeba być tylko przygotowanym, że na 10 osób sensowna będzie 1. Spotkałam się z 4 osobami, tylko pierwsza intelektualnie i z zachowania nie była w moim typie. Z ostatnią teraz jestem trzeci miesiąc i
  • Odpowiedz
Nie rozumiem nagonki na tą aplikację, przecież to dobry sposób żeby poznawać ludzi, czy tam na jakieś szybkie przygody czy na coś dłuższego. Jedyny jej minusy, albo raczej nie jej ale ewolucji to wymóg bycia atrakcyjnym. I pewnie stąd biorą się te komentarze że to marna aplikacja, z braku powodzenia. Ja w dużym mieście miałem ledwie kilka par po dwóch miesiącach, bo no niestety wyglądam jak wyglądam, ale to nie powinno rzutować
  • Odpowiedz