Wpis z mikrobloga

Ten portal zaczyna mnie powoli #!$%@?ć.. 8 lat korzystania z Wykopu, nigdy nie naciąłem się na żaden limit, a tu nagle z dupy 2 czy 3 raz w ciągu ostatnich 2 miesięcy wyskakuje mi ten pieprzony komunikat, nie stać was na mocniejsze serwery i nakładacie mniejsze limity czy o co chodzi? Po odczekaniu prawie 15 minut i dniu jednego plusa znowu się to gówno pojawia, strach plusować bo nie wiadomo czy następnym razem nie będę musiał odczekać tygodnia.

Ta sama przygoda z czarnymi listami, to jest wręcz śmieszne że są na to w ogóle jakieś limity, a użytkownicy, wasi kuźwa PRACODAWCY nie mogą się od lat doprosić żeby ten śmieszny limit zwiększyć, wstyd #!$%@? jak ten portal jest zarządzany

#moderacjacontent #moderacja
Pobierz Galmi - Ten portal zaczyna mnie powoli #!$%@?ć.. 8 lat korzystania z Wykopu, nigdy ni...
źródło: comment_ssIUfn9pb8hcikJ2E654jJxWsAgFeUtl.jpg
  • 4
@eSports24: Tu nie chodzi już o plusiki tylko o całokształt, o to jak administracja ma #!$%@? na swoich użytkowników. Czarna lista? #!$%@?, limitujemy, nie ważne, że dziesiątki osób proszą o zwiększenie, "według nas jest wystarczająco", to co #!$%@?, Wykop jest dla administracji czy użytkowników? Tagi? #!$%@?, nie naprawione od miesięcy albo i lat, to już jest zwyczajnie żałosne, że jeden z największych portali ma tak nieudolnych programistów, że nie potrafią naprawić
@Galmi: Ostatnio zwiększyliśmy znacząco limity. Jesteś jedną z niewielu osób która zgłasza nam taki problem. Na aplikacji są faktycznie większe limity. Wynika to z limitów w api. Będzie to poprawione kiedy skończymy nowe wykopowe api.