Wpis z mikrobloga

  • 1087
Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu, oczywiście doszło do najgorszego. Nie mam zbytnio weny żeby pisać cokolwiek ze szczegółami, bo jestem lekko #!$%@?, no ale generalnie nie pasujemy do siebie i stąd taka akcja. Nosiła się z tym już jakiś czas, ale nie była pewna no i spotkanie to niewątpliwie pomogło jej podjąć decyzję co dalej chce zrobić. Ogólnie rzecz biorąc wyszło, że jest kłamliwym szlaufem. W sumie to lepiej tak niż jakby miała mi zmarnować więcej czasu także są jakieś pozytywy. Mimo wszystko czuje się bardzo zraniony, bo wiadomo jak to jest jak osoba, którą się bardzo kocha wywija taki numer.

Spałem sobie na kanapie u rodziców, bo nie zniósłbym faktu, że spędzam z nią noc pod jednym dachem.

Uprzedze tutaj wszystkich typu, hurr durr trzeba było jej lepa na twarz i #!$%@?ć za drzwi. Nie jestem fanem przemocy, a w świetle prawa ma póki co takie same prawa do tego mieszkania jak i ja (najem).

Także no, witaj życie singla ponownie. Będzie więcej czasu na #silownia, #tenis i projekty #programowanie w firmie kumpla. Tyle mnie namawiał, no ale czasu nigdy nie było, a w końcu będzie.

Zastanawiam się tylko czy pojechać po bandzie i żądać swojej części kaucji z mieszkania, która de facto przepada wraz z przedwczesną rezygnacją .

Jak to mówią, dałbym sobie rękę uciąć za nią.


#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

  • 196
  • Odpowiedz
@whoru: zawsze mnie wkurzało jak ktoś w związku zaniedbuje swoich znajomych/przyjaciół olewając kontakt z nimi, a potem jak się rozstanie to wraca. Do momentu następnego związku, bo wtedy cykl się powtarza a przyjaźń można kopnąć w dupę ;]
  • Odpowiedz
@whoru: Zadaj kasy, co do grosza. Aczkolwiek nie zdziw sie, jak uslyszysz ze nie dostaniesz bo "tu wstaw dowolny bzdurny powod". Jesli tak bedzie, to - moja rada - nie szarp sie za dlugo, bo tylko nerwy stracisz i dluzej bedziesz z tego wychodzil. O ile ta kasa nie jest Ci niezbedna do przezycia, to nie warto. Ja akurat moglem #!$%@? moja ex z mojego mieszkania ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@whoru: pamiętaj, rozliczcie się jak Żydzi - teraz jeszcze jest uczucie i pewnie nie chcesz jej puszczać z torbami, ale za jakiś czas, jak już głowa będzie wolna od emocji, będziesz żałować jeśli tego nie zrobisz
  • Odpowiedz
@whoru: wbijaj na silke, jakies tindery i zajmuj glowe czyms innym, zobaczysz ze im szybciej o niej zapomniesz i zaprzatniesz sobie glowe innymi rzeczami tym lepiej dla ciebie bo takie popadanie w feelsy, smutki i rozpamietywanie przeszlosci to najgorsze co moze byc. Jestem w podobnej sytuacji ( wprawdzie zadnych zdrad ale zwiazek tez #!$%@?) i wiem jak pomaga zajecie sie czyms innym.
  • Odpowiedz