Wpis z mikrobloga

Zmotywowany Waszymi wpisami jak nieudolnie piszecie do kobiet na Tinder i tym jak chwalicie się Waszym #!$%@? mówię Wam PRZESTAŃCIE SIĘ OŚMIESZAĆ.
Jak byłbym singlem to bym Wam pokazał jak się używa #tinder ale jestem zajęty więc niech żałują wszystkie #rozowepaski

Serio dzieci jak nie potraficie zagadac do dziewczyny nawet na czacie to nie powinniście się za to brać, kobiety nie są dla Wszyskich, każdy stulejarz myśli, że zarucha ale to nie prawda.

To tak nie działa, że dla każdego beniza znajdzie się kiedyś cipuszka, po za tym Wy faceci z ryjami 1/10 celujecie w co najmniej 5/10. DUPA!!! Nie Wasza liga.

Siedzicie w piwnicach, nie ogarniacie życia i czekacie na cud, że do Waszej stulejarni zapuka księżniczka.
Wyjdźcie z domu idźcie na siłkę, pobiegajcie, zajmijcie się swoimi pryszczami, myjcie się... kupcie se rower, róbcie cokolwiek. Wtedy jest jakaś szansa.

#oswiadczenie
  • 12
@goly8622:

Wy faceci z ryjami 1/10 celujecie w co najmniej 5/10 DUPA!!! Nie Wasza liga.


Dobrze gadasz i mówię to jako przegryw z ryjem obiektywnie 5,7/10.Na tych portalach celuje w dziewczyny obiektywnie 4,5-5, bo znam złotą zasadę - kobiety na takich portalach/apkach #!$%@?ą się zwykle z mężczyznami bardziej od siebie atrakcyjnymi (z rzadka z równie atrakcyjnymi). Innych mają w dupie. BTW jestem zadowolony z liczby par jaką zbieram.
Stulejarze piszą łzawe
@goly8622 z tinderem też jest tak ze trzeba cyganic zdjęcia żeby być konkurencyjnym. Każda różowa tam mocno cygani, niebiescy też. Wchodząc tam ze zwyczajnymi zdjęciami jest lipa nawet jeśli wygląd jest dobry (obiektywnie 7+)

W normalnym życiu mi źle nie idzie, miesiąc temu wyrwalem 9+ ale nie pyklo po 3 randkach, teraz zostałem zeswatany z 8,5-9. W internecie to one mają cała horde stulejow co walą konia pod ich fotki z insta
@Esubane: tindery wypaczają normalne ludzkie zachowania i wbrew pozorom bardziej utrudniają kontakt, niż go poprawiają i taki stulejusz po kilku nieudanych próbach myśli, że jest do niczego. Takie moje zdanie.
@goly8622 nie tyle wypaczaja co mocno eksponuja pierwsza zasadę podrywu: nie bądź brzydki.

Efekt taki, że tam nawet karyniszcze 3/10 i tak ma wianuszek nienajgorzej wyglądających niebieskich gotowych ja wyruchac. Te lepsze, od 7/10 mają matcha praktycznie z każdym któremu dadzą w prawo. I dostają stos wiadomości na dzień.

Kiedyś był tu wpis różowej która miała 2 konta - prawdziwe oraz fejka. Na fejku była typowa pato karyna. Brzydka jak noc ale