Wpis z mikrobloga

@fervi: przesadzasz, skoro nie jebły przez dwa ostatnie miesiące czemu mają jebnąć przez kolejne? poza tym może w końcu sklepy pójdą po rozum do głowy i powystawiają karty po normalnych cenach, bo aż #!$%@? mnie takie cwaniactwo, cena w hurtowniach się nie zmieniła ale w sklepach poszła w górę od 500-1000zł, nie wierzę, że ktokolwiek kupuje te karty w tej cenie, ale dalej na upartego ceny są jakie są...
skoro nie jebły przez dwa ostatnie miesiące czemu mają jebnąć przez kolejne?


@wooojtassss: Karty te są OCowane do maksymalnych możliwości. Będzie loteria

ale w sklepach poszła w górę od 500-1000zł nie wierzę, że ktokolwiek kupuje te karty w tej cenie, ale dalej na upartego ceny są jakie są...


@wooojtassss: Jak był boom to kupowali, ale z tego co pamiętam to ceny pospadały (nie w każdym sklepie podobno). Ale nie śledzę
@zaspoon: NEO nie da się kopać... a te zmiany oznaczają, że nie będzie można kopać ETH bo wejdzie PoS, ciekawe co się stanie z mocą obliczeniową równą 80Th/s, czytaj ponad 2.5 milionami kart graficznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fervi: dlaczego piszesz, ze do max możliwości? Kopałeś coś na GPU ze tak piszesz? Podkręcana jest pamięć, ucinane są power limity aby zmniejszyć prądożerność. Nie wspomnę o tym, ze procesor karty często w ogóle nie jest obciążony. Sami producenci jasno wyrazili się że nie powinno nic się złego dziać od miningu i gwarancja obowiązuje bez znaczenia czy była używana do gier czy do kopania.
@fervi: napisz proszę który producent powszechnie używanych kart do miningu zabrania OC? Miałeś kiedykolwiek jakieś pudełko w ręku? Sami producenci w swoich sterownikach natywnie dają soft do kręcenia kart! Mam wrażenie, ze nie masz pojęcia o czym piszesz albo specjalnie siejesz panikę i kupujesz karty używane z rynku... ;)
@krxion: Ok, doczytałem - podkręcenie w narzędziach (softwareowe) nie powinno być problematyczne, sprzętowe już inaczej. Aczkolwiek jak znajdę ten pseudodokument co był po wykopie to wrzucę

PS. I nie każdą kartę można podkręcić :P