Wpis z mikrobloga

dla mnie tam felgi 16" są nice.


@Shatter: Dla mnie tez byly by spoko i chetnie jezdzil bym na normalnych 16 bo raz ze wieksza wygoda, dwa ze bardziej trwale trzy ze tansze, ale niektore z elementow wyposazenia na ktorych mi zalezalo niestety w wersji z 16" kolami nie wystepowalo. Ostatnio jest tak ze w wiekszosci marek nie mozesz sobie wybrac poszczegolnych opcji wyposazenia z listy tylko kupujesz wersjami wyposazeniowymi /
  • Odpowiedz
  • 0
@Taco_Polaco mazda 3 wybór felg 16 i 18. 17 możesz stracić gwarancję. mazda 6 odpowiednio 17 i 19. wygoda na 16 ok. Miałem opla z 17. Cena Bridgestone tej samej w necie od 700zł. Tutaj 16 ta sama niecałe 400. Ci co tu piszą to mają w paseratti Max 15 lub 16
  • Odpowiedz
@wiesiek84: No jak Mirku chcesz. Może masz rodzinę, wydatki, to wydatek rzędu ~2k nie jest Ci konieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aczkolwiek bardzo fajnie by to wyglądało. Byłaby to kropka nad "i", a może nawet więcej, bo ładne laćki potrafią wiele zdziałać.
  • Odpowiedz
  • 0
Kogo boli tego boku hehe. Siedź cale zycie przed kompem i płacz. A żebyś za te mądrości dopłacał mi do emerytury. Żegnam.
  • Odpowiedz
@wiesiek84: Dziwie się, że wziąłeś Mazdę 3 mając dzieci kiedy AFAIK to samochód z najmniejszą ilością miejsca z tyłu w segmencie. Chyba, że to drugie auto w rodzinie.
  • Odpowiedz