Wpis z mikrobloga

  • 1
@TheMan
@goferek
@arko123
A to spoko wtedy, bo pod koniec lipca mialem nie ciekawa sytuacje, spieszylem sie na samolot powrotny w Warszawie i stalem na Dworcu Cemtralnym na SKM, jak sie okazalo to ta SKM wyrusza gdzies z dworca obok chyba srodmiescie i dlatego wolalem sie upewnic ;)
  • Odpowiedz
@Marcinowy:

Jesli mam pociag o 3:30 TLK z DWORZEC GŁÓWNY KRAKÓW do Zakopanego to jestto ten dworzec przy Galerii Krakowskiej?


Tak

Czym sie rozni dworzec wschodni i zachodni i gdzie one sa?

np w Warszawie :) jeden leży na wschodzie miasta, drugi na zachodzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcinowy: nocne TLK to niezła rzeźnia, szczególnie latem, sporo ludzi. Ale wbrew pozorom to lepsze niż nocny wypełniony tylko do połowy - w pustych większa szansa na jakąś niebezpieczną sytuację. Ale generalnie nie są one aż tak powszechne. Raczej natkniesz się głównie na wesolutkich ludzi sączących piwko po kątach.
  • Odpowiedz
@Marcinowy: TLK w Krakowie jeżdżą tylko ze stacji Kraków Główny i Kraków Płaszów. Główny jest koło Galerii, Płaszów na południu miasta. Jak już wyżej pisali, wschód i zachód tyczą się przystanków autobusowych - wschód jest od strony dworca autobusowego (MDA), zachód jest od strony wejścia do Galerii.
  • Odpowiedz
@yourvictim: To nie wina lokomotywy, tylko kiepskich torów i zmieniania kierunku jazdy po drodze (brak łącznic). Łącznice się budują, więc za kilka lat będzie szybciej. To wynik lat zaniedbań na tej linii, ale wszystko się poprawia.
  • Odpowiedz
@yourvictim: ja tam nie wszystko pamiętam bo mocno po %%% ale czułem się jakbym wracał przez trójmiasto xD
@ms93: oby nie wyszło tak jak z tym na katowice xD #!$%@? wszystkiego, a ma to za 2 czy 3 lata jechać ponad godzinę xD
  • Odpowiedz
@bartez_94: Ty się śmiejesz, a jak kiedyś szukałam połączenia z Gorzowa Wlkp. do Zakopanego, to mi rozklad-pkp.pl pokazywał, żeby jechać przez Niemcy i tam się przesiadać 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz