Wpis z mikrobloga

@pawel-niczyporek: tylko humaniści rozumieją słowa, których używają w dyskusji, a jak komuś brakuje takiego wykształcenia, to będzie używał losowych słów nie znając ich znaczenia co każdą ich dyskusję czyni bezproduktywną

stąd tyle kłótni na wykopie, bo rozmówcy nawet nie rozumieją swoich wypowiedzi, więc nie ma mowy o dążeniu do konsensusu, czy jakiegokolwiek innego konstruktywnego celu
tylko humaniści rozumieją słowa, których używają w dyskusji,


@heliodorgi: Boję się, że to nieprawda, niestety.

a jak komuś brakuje takiego wykształcenia, to będzie używał losowych słów


@heliodorgi: To też chyba nieprawda.

Generalnie, humanistom wydaje się, że wiedzą o czym mówią. Ale jakiejś szczególnej intelektualnej błyskotliwości w ich wypowiedziach nie widzę, oprócz powierzchownej płynności.
No tak, bo wiadomo, że po politechnice najlepiej się ogarnia kwestie polityczne, światopoglądowe, gospodarcze a także jak grać pandą w tekena


@tomasz_uchciok: Co prawda, to prawda, że mam większe zaufanie do intelektu osób, które przeszły rygorystyczny trening logicznego i racjonalnego myślenia (nauki ścisłe), niż do osób, które go nie przeszły. Pozdro, Tomek. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znam wiele osób z polibudy i ten rygorystyczny trening polegał na oglądaniu etrapeza i łojeniu piwka na juwenaliach xD


@tomasz_uchciok: Może po prostu nie wiesz, o czym piszesz? Przyjrzyj się sylabusom ludzi z politechnik, to szybko zweryfikujesz swój błędny pogląd o rygorystycznym treningu, natomiast potwierdzisz mój pogląd z komentarza powyżej:

Generalnie, humanistom wydaje się, że wiedzą o czym mówią. Ale jakiejś szczególnej intelektualnej błyskotliwości w ich wypowiedziach nie widzę, oprócz powierzchownej
@pawel-niczyporek: No ale czemu mam się przypatrywać, co mi to niby da? Że niby zostanę oświecony #!$%@? tą mądrością i w końcu skłonię pokłon kapłanom AGHu oraz ich mądrości i bystrości? To ty wyskakujesz z jakimś #!$%@? obrazem świata, który dzieli się na bystrzaków ze szkół technicznych i hehe plebs humanistyczny. A szczególnej błyskotliwości intelektualnej w takim kreowaniu sobie swiata nie widzę, oprócz powierzchownej płynności
To ty wyskakujesz z jakimś #!$%@? obrazem świata, który dzieli się na bystrzaków ze szkół technicznych i hehe plebs humanistyczny. A szczególnej błyskotliwości intelektualnej w takim kreowaniu sobie swiata nie widzę, oprócz powierzchownej płynności


@tomasz_uchciok: No i jak tutaj nie widzieć przewagi politechniki nad studiami humanistycznymi?

No ale czemu mam się przypatrywać, co mi to niby da? Że niby zostanę oświecony #!$%@? tą mądrością i w końcu skłonię pokłon kapłanom AGHu
@pawel-niczyporek:

No i jak tutaj nie widzieć przewagi politechniki nad studiami humanistycznymi?


No jeśli tę swoją przewagę wywnioskowałeś na podstawie tego, że jestem wulgarny, to brawa

Sylabus > trudne, wymagające logiki i racjonalności przedmioty > trening w logicznym i racjonalnym myśleniu > przewaga nade mną, biednym humanistą


Twoje lenistwo nie pozwala ci zauważyć, że na polibudach jest masa gównoprzedmiotów i gównokierunków, a studia humanistyczne nie ograniczają się do jakichś gender kulturoreligioznastw
No i jak tutaj nie widzieć przewagi politechniki nad studiami humanistycznymi?

No jeśli tę swoją przewagę wywnioskowałeś na podstawie tego, że jestem wulgarny, to brawa


@tomasz_uchciok: Niestety, jest z Tobą gorzej niż przypuszczałem. Otóż nie, to nie wulgarność była tutaj wskaźnikiem przewagi.

studia humanistyczne nie ograniczają się do jakichś gender kulturoreligioznastw na kiju, bo tacy prawnicy czy filolodzy mają dużo zajęć trudnych, wymagających logiki i racjonalnego myślenia


@tomasz_uchciok: Chyba trudnych
@pawel-niczyporek:

Otóż nie, to nie wulgarność była tutaj wskaźnikiem przewagi.


Pewnie twoje ego

Chyba trudnych dla nich. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jak obiektywnie stwierdziłeś, że materiał z politechniki jest obiektwynie trudniejszy niż ten z filologii dajmy na to niemieckiej? Sprawdzałeś sylabusy czy tak se #!$%@??

Historyk? A co to za znawca? Co on może powiedzieć o losach świata np. w XVII wieku, jeśli teraz, na bieżąco śledząc,
Otóż nie, to nie wulgarność była tutaj wskaźnikiem przewagi.

Pewnie twoje ego


@tomasz_uchciok: No i jak nie rozpoznać, że dyskutuje się z humanistą? Moja jedyna odpowiedź na ten fragment, to - niestety: xD

Jak obiektywnie stwierdziłeś, że materiał z politechniki jest obiektwynie trudniejszy niż ten z filologii dajmy na to niemieckiej? Sprawdzałeś sylabusy czy tak se #!$%@??


@tomasz_uchciok: Politechnika, ma z zasady więcej matematyki i fizyki niż studia z filologii