Wpis z mikrobloga

Był brzydki i zimny weekend to sobie odmalowalem pokój. Wcześniej był cały na pomarańczowy (łącznie z sufitem), teraz zrobiłem mszana zieleń + kamienny szary na jednej ze ścian i na suficie + 10 cm pasek u samej góry.

W ogóle jak te kolory farb się nazywają. KAMIEŃ FARAONÓW #!$%@?!

Światlo z lampy niestety badziewie. W dzień wygląda o niebo lepiej.

#malowanie #chwalesie #polskiedomy #wnetrza
E.....e - Był brzydki i zimny weekend to sobie odmalowalem pokój. Wcześniej był cały ...

źródło: comment_hkqBMWioYvpJXvqZbVmdVptz7HJw1iLj.jpg

Pobierz
  • 13
@Kuplerstwo: No właśnie tak wyszło miałem wtedy fantazję xD Pokój wyglądał jak pudełko.
@Zuzan_ mój był taki bardziej cynamon ale i tak wyraźny i mocny orange. Na szczęście warstwa podkładu na ten orange sprawiła że nie przebija on na nowy kolor.
@Esubane: to ja miałam kiedyś fantazję.. tapeta pomarańczowa.. do tego meble w odcieniu jabłoni - czyli wpadające jakoś w pomarańcz i panele też takie jakieś ciemny brąz ale... wpadający w pomarańcz.. łóżko pomarańczowe xD
kuuurła dlaczego nikt mnie wtedy nie powstrzymał?
@Zuzan_: ja mam meble wenge (bardzo ciemny brązowy) z jasnymi frontami :) Całkiem nieźle się trzymają, 9 lat je mam i wyglądają jak nówki ze sklepu.

te nasze kolory to i tak nic w porównaniu do tego co się odjaniepawla u sąsiada "okno w okno" z bloku naprzeciwko. Jeden pokój jest FIOLETOWY, drugi CZERWONY. Tak, całe pokoje łącznie z sufitem na takie kolory zrobione. Ponoć takie są od kilkuastu lat.

Świeci