Wpis z mikrobloga

#hearthstone Wiem, że to raczej niemożliwe, ale uważam że spoko opcją byłoby w HSie możliwość wymieniana się kartami. Powiedzmy, że ktoś ma kartę, której nie potrzebuje, a w zamian chce jakąś inną. Wrzuca ogłoszenie i czeka aż zgłosi się ktoś, kto chce zrobić wymianę w drugą stronę. Myślę, że byłoby to do zrealizowania w zakresie takim, aby Blizzard nadal miał z gry zarobek. Powiedzmy, np. że nie dało by się wymieniać kartami, których mamy za dużo w kolekcji (więcej niż 2, dla legendarnych więcej niż 1). Co o tym sądzicie?
  • 8
@calezyciejedennick: no to nadal robisz questy i arenki na altach, pyłujesz wszystko, robisz legendę jaką chcesz i wymieniasz za dowolną legendę z maina, której nie chcesz i na każdej takiej akcji jesteś 1200 pyłu na czysto na mainie. Podobnie z pozostałymi kartami. Na start dodatku teraz się dostawało 2 gwarantowane legendy i chyba z 7 pakietów, mając kilka altów kosztem pewnie max 2 dni gry i 0$ mógłbyś (zakładając, że posiadasz
@dan3k
@pomarancza_ Dlatego też napisałem, że to raczej niemożliwe, chociaż myślę, że do zrealizowania przy sporych ograniczeniach. Co do altów to myślę, że ograniczenie do max jednej transakcji z każdym graczem po części rozwiązałoby problem. W dodatku nałożyć ograniczenie, że można wymieniać się kartami dopiero od powiedzmy 500 wygranych. Po prostu rzuciłem pomysł, jak to rozwiązać to już leżałoby w kwestii blizzarda :)