Wpis z mikrobloga

Jako że zdradziłam Micrusa, nasz związek się posypał no i stało się - rozstajemy się na amen.
Może ktoś ze #slask #katowice #myslowice lub ciut dalej szuka jakiegoś ekonomicznego, małego autka na pierwszą furę dla siebie lub bliskiej osoby.
Nie dałam jeszcze żadnego ogłoszenia bo muszę posprzątać zieloną strzałę dopiero, a szczerze mówiąc jakoś bardzo mi się nie śpieszy - więc wrzucam taki przedpost.
Gdyby coś to jest to Nissan Micra 1998
benzyniak
kolor zielony/morski jak kto widzi XD
4 drzwi
ma klimę (działającą), elektryczne szyby z przodu (działa tylko lewa :/ - jestt tak od kiedy kupiłam ale mi to nie przeszkadzało)
Blacha jak na japońca w tym wieku - trochę rudej widać
w zestawie dorzucam fajne radyjko i opony zimowe.
Ma kilka wgniotek, w tym jedną na masce od tyłka jakieś baby (poprzedni właściciel potrącił kobitę XD)
Cena wywoławcza 2400
Wrzucam starą fotę bo nowej chyba nie mam :<
Autko jest full sprawne, 10 miesięcy temu wymieniałam różne rzeczy nie znam się musiałabym znaleźć kartkę od mechanika co było robione XD
Przebieg też ma jakiś śmieszny, nie wiem czy kręcony ja nie kręciłam. W moim posiadaniu Micrus jest od października 2014.

#ogloszenie #sprzedam #samochody #nissan #micra
n.....a - Jako że zdradziłam Micrusa, nasz związek się posypał no i stało się - rozst...

źródło: comment_MaEJOlPwARPBZ1aGb8G8OLaCwOw5TaKt.jpg

Pobierz
  • 17
@nama: Oprócz czasowników w odmianie żeńskiej, różowego paska...brak wspomnienia o silniku zdradza, że jesteś kobietą ( ͡º ͜ʖ͡º). No dobra jest info, że to benzyna ale nadal podstawowej informacji brakuje :P