Wpis z mikrobloga

Mireczki, miał ktoś taką sytuację, że przy wejściu do raidu i oczekiwaniu an start walki, jego licznik był kilkanaście sekund do przodu? Skutkowało to szybszym rozpoczęciem walki i errorem na starcie. Dołączenie do walki rozpoczętej przez resztę graczy nie było już możliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stało mi się tak kilka razy i nie byłem w stanie nic zrobić. Czas w telefonie mam ustawiony na automatyczny.

#pokemongo
  • 7
@dzeju555: kilka razy u nas miał tak gostek na jakiś biedafonie. Nie obrażam tymi słowami. Sam twierdził że ma jakiś słaby telefon i praktycznie za każdym razem tak to wyglądało. Różnica w czasie w oczekiwaniu na walkę dosyć duża i 9/10 wejść do raidu kończyło się errorem. Tylko że on zazwyczaj miał czas do tyłu. My już zaczynaliśmy, a on miał jeszcze ok. 30 sekund odliczania.
@pawel8511: Ja mam Galaxy S5, więc myślę, że jakiejś wielkiej tragedii nie ma. Poza tym zazwyczaj wszystko jest ok, to jest dziwne :) Dziś udało mi się rozpocząć walkę w takiej sytuacji poprzez wyjście z lobby i wejście w ostatniej chwili (ledwo zdążyłem, dosłownie było 0 na stoperze, gdy pojawił się komunikat o udanym dolaczeniu). Mam nadzieję, że najbliższy update coś poprawi...
@dzeju555: A sprawdzałeś czy czas rzeczywiście jest dobrze zsynchronizowany? Ustaw na kompie synchronizację czasu z tempus1.gum.gov.pl (oficjalny serwer w Polsce Głównego Urzędu Miar) i porównaj to z czasem w telefonie, czy co do sekundy się zgadza, jak będzie inny to ustaw ręcznie.