Wpis z mikrobloga

*Podsumowanie 3 dni maratonu z Barankiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)*

Najważniejszy punkt - Rozmowa z bagietami - BAGIETY.mp3

Czyli klasycznie. Policja reaguje tylko wtedy kiedy Ci się na prawdę oberwię i będziesz na intensywnej terapii :)

A teraz czas na opis całej sytuacji:

Sprzedawałem swój procesor za kwotę 450zł (cena normalna, po tyle stały) na OLX
Dwa lata nigdy nie spotkałem się z januszerką, zawsze jak ktoś coś proponował to jak każdy NORMALNY człowiek.
Teksty "mam horom curke" a teraz "dej mam horego baranka" były mi obce do wtorku xD

*Dzień 1* - KLIKNIJ

Wstawiłem screena tak od, bo widziałem że takie rzeczy cieszą się małą zabawą a nie chciałem robić "poszedł za 200" bo to nic nie uczy takie osoby. Tylko dalej myślą że coś da się kupic za pół ceny.

Wykop zaskoczył i wyniósł temat, a kreatywności w odpowiedziach nie brakowało. Kierując sie swoim smakiem użyłem najlepszych tekstów co spowodowało oczekiwane lub nie reakcje Baranka. Dupa zaczęła piec. Myślałem ze to będzie wszystko z całego wydarzenia...

Ale nastał *Dzień 2* - KLIKNIJ

Oprócz tego że zabawa w najlepszy tekst znowu poszla w ruch, jego reakcje były coraz lepsze. Najpierw zrezygnował z zakupu, potem znowu zaproponował kolejną ofertę.

Żeby było mało jego świetne propozycje lądowały do wszystkich na OLX którzy posiadali i7 2600, gdzie dwóch wykopków też się z nim spotkało -

KLIK

KLIK 2

Koleś mimo wszystko nie odpuszczał a wykop również nie odpuścił.
Miał na swoim koncie oferte SKŁADANIA HIPER UBER KOMPUTERA Screenshoot

Oczywiście nie zawiedliście i daliście mnóstwo złota:

Złoto 1

Złoto 2

Złoto 3

Złoto 4

Złoto 5

Baranek aż musiał dekapitulować z OLX i było #usunkonto ale on jeszcze powróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Dzień 3* - KLIKNIJ

Dzień trzeci przyniósł na prawdę poważny obrót akcji bo baranek przemienił się w 'groźnego' barana groziciela.

Oprócz samych wiadomości zadzwonił do mnie osobiście - ROZMOWA 1

Niczego innego niż gróźb się nie spodziewałem.

Nie mogłem do niego napisać na OLX bo usunął konto więc zabawa przeniosła sie na rozmowę telefoniczną która była moim ostatnim ruchem - ROZMOWA 2

Miałem tak na prawdę kolesiowi odpuścić bo dość dobrą nauczkę dostał od was samych, ale on się nie poddawał i poszedł SMS z groźbami w ruch:

SMS od Baranka

Niestety trafił na osobę która jest konsekwentna i poszedłem na bagiety dla zasady. Nie lubię się bawić w gruszkę

Złożyłem zawiadomienie z dostępnych mi materiałów które tu widzicie no i z mojej strony to wszystko.

Przy okazji wrócił na OLX i dodał nową aukcję z bardzo ciekawym opisem: SCREEN

Wiec podał swój numer publicznie narażając się na dalsze akcje wykopków. No cóż. Są ludzie i parapety.

Ale to jakie złoto się wylało w tą noc... coś pieknego. Nie będe tu wszystkiego przeklejał. Polecam poczytać samemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#baranekzolx #olx #januszeolx trochę #pcmasterrace
Vahn - *Podsumowanie 3 dni maratonu z Barankiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)*

Najważniejszy punkt -...

źródło: comment_sKAZkrQuZoNpZ1rIhxfh5ey4j49ebbIO.jpg

Pobierz
  • 204
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (2503)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Muireann @pan_kleks8 @KoKo19 @Prezes1313 @tellet @baku112 @Nalesnik_Zla @pierzak @piorun_burzowy_niskonapieciowy @Monco @MalutkaM @riizzlaa @Isaac @MrSkubiaK @xCinek @Elec @SzumlewiczLover @adamooo121 @KrupnikPL @hemikalik