Wpis z mikrobloga

Ciekawe na ile to prawda ale jak wcześniej pisałem Martinowi zależało na jakości adaptacji. W ogóle to, że w trakcie tego sezonu pojawiło się tak mało hejtu (d&d praktycznie zniszczyli kwintesencje sagi i zrobili z serialu durnowate high-fantasy), pokazuje jak mało jest tak na prawdę fanów Gry o tron. Ludzie to oglądają bo to stało się modne, mają w dupie postacie, logikę, fabułę.

hehe patrz saba ale ten smok spalił tego typka, hehe, super serial!!!!!


o danka będzie się bzykała z jonem, o jej jakie to romantyczne

#got
gryzon_c - Ciekawe na ile to prawda ale jak wcześniej pisałem Martinowi zależało na j...
  • 13
@gryzon_c: Mnie szczególnie zaczął denerwować brak logiki i konsekwencji. W przeszłości postacie były karane za każdy błąd. Taki Ned czy Robb Stark ginęli przez małe potknięcia. Tymczasem Jon już n-ty raz był na skraju śmierci i za każdym razem udaje mu się z tego wyjść cało (chociażby ostatni odcinek). Serial poszedł w stronę hollywoodzkich produkcji, przez co zaczęło brakować dobrej fabuły i świetnie napisanych postaci, jak to miało miejsce w poprzednich
@pax_psychicae: Ostry hejt by się w tym przypadku naprawdę przydał. Wolałbym czekać nawet i 3 lata na ostatni sezon, który będzie zwyczajnie napisany porządnie niż znowu dostać jakieś gówno napisane bezmyślnie na szybkiego . Ale patrząc na wskaźniki popularności i brak ostrej krytyki ludziom to pasi.
@wpoz: ja widziałem tylko jeden wątek i był on tak napisany jakby autor przepraszał za swoją opinię. krytyka tego sezonu powinna być podobna do krytyki drugiego sezonu detektywów gdzie hbo aż przeprosiło za to co odwaliło. tutaj powinno być podobnie inaczej ten serial skończy się beznadziejnie
, ale w głównym reddicie gotowym


@gryzon_c Kiedy r/gameofthrones krytykował serial? przeciez tam to lizanie się po #!$%@? było zawsze

na mejnstrimowym yt j


@gryzon_c: Preston jacobs, Redteamreview? Chyba ze ogladasz jakis EmergencyAwesome to sie wtedy nie dziw xD
@gryzon_c: najbardziej boli to, że głupie sceny typu Sansa&Arya, czy powód ekspedycji za Mur musi być uzasadniany przez fanów, bo twórcy nie raczyli umieścić tego w serialu.
1. Sansa i Arya - #!$%@? wie co się tam dzieje, wszystko wygląda na to, że dają się ogrywać Littlefingerowi. Na reddicie tysiąc teorii, że tak naprawdę to one grają LF. Ale gdzie to jest pokazane? Czy to ma być ta słynna gra o