Wpis z mikrobloga

Ten, kto maczał palce przy optymalizacji Forzy Horizon 3, powinien #!$%@?ć na galerze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie mam najmocniejszego kompa, lecz w zupełności wystarczy by nacieszyć się rozgrywką w natywnej rozdzielczości i niskich ustawieniach przy stałych 60 FPS w tej #!$%@?. Mimo to gra się #!$%@? do pulpitu, rozwiązania typu wyłącz mikrofon czy też zresetuj dane Forzy poprzez Ustawienia w Win 10 nie pomagają. Mogę sobie stać autem i oglądać widoki ale nie przeszkadza to, bym zamiast Australii zobaczył srającego kota na pulpicie.

Macie jakieś swoje sposoby na ten szajs?

#gry #forza #forzahorizon3 ##!$%@? #gownowpis
  • 14
@Vergil_PL: chyba kolego to problem z twoim pc albo raczej windowsem, na i7 7700k + gtx 1060 wszystko dziala pieknie na ultra (cienie na high bo dropi fpsy inaczej w lesie gdzie jest cieni w #!$%@?), crashow od roku nie uswiadczylem.
@Vergil_PL: No to sie nie dziw ze ci slabo dziala na takim slabiutkim procku na moim duzo lepszym i5 2500k 4.3ghz byly sciny i ogromne dropy fps dopiero jak wymienilem na i7 7700k to zaczelo dobrze dzialac, karta tez slaba, bym wymienil zeby grac na high/ultra, chociaz na low-mid powinno dzialac z nowym procem. Crashe nie wiem z czego sa bo moze 3x crashnelem w ciagu 100h gameplaya.
@emjot86: Co z nim? Jak już mówiłem dla mnie jest nie pojęte, że gra działa dobrze przez 10-15 min i się #!$%@?. Wczoraj kilka razy tak zrobiła, później włączyłem i grałem przez 2 godziny bez problemu, dopóki sam z niej nie wyszedłem.
@Vergil_PL: I jak mireczku poradziłeś sobie z tym problemem ? Crash 15-20 minut od ropoczęcia gry. Mogę jechać/stać/ wyścig bez znaczenia. Odinstalowanie sterownika,mikrofon,game mode itp wszystko próbowane i 0 reakcji
@RapidHere Sprzedałem R7 260X, planuje kupić coś w stylu GTX 1050Ti. Zrobiłem lekki upgrade na i5 2500 bez K (u kumpla leżał). Po upgrade karty mógł grać na tym procesorze, także zobaczymy, będę pisał jak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RapidHere: Mała aktualizacja tematu. Zakupiłem Asusa Strix GTX1050Ti... Niestety, nic się nie poprawiło. No poza możliwością ustawienia wyższych ustawień graficznych względem R7 260X. Wciąż wyrzuca po jakiś 12 minutach. Prawdopodobnie spróbuję jeszcze zainstalować ponownie Forzę albo spróbuję zamontować kartę do drugiego komputera w domu (z i3 6100). W każdym razie bez zmiany procesora prawdopodobnie się nie obędzie, dokładnie tak jak w przypadku @corinarh.
Nie wiem czy sobie na to pozwolę,