Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, potrzebuję pomocy. #wykopefekt #bielskobiala Jadąc dzisiaj dk11 przed Ostrowem Wielkopolskim wyprzedźałem jeden samochód osobowy oraz tira jadącego przed nim. Będąc już na lewym pasie kierowca osobówki również zaczął wyprzedzać i przerysował mi drzwi oraz błotnik. Jego auto to granatowy Ford Mustang (2014 - ?) i to właściciela tego auta muszę odnaleźć. Auto bardzo rzucające się w oczy. Zapamiętałem również początek nr rej. SB (dalej nie pamiętam ale były tam jeszcze dziewiątki lub ósemki) czyli auto zarejestrowane w Bielska-Białej. Zaraz po zdarzeniu zatrzymałem się na poboczu lecz Mustang odbił do centrum Ostrowa. Sprawę zgłosiłem na policję ale liczę również na pomoc tego portalu i jego użytkowników.
  • 9
@maniekdraniek: podobnego widziałem ostatnio w Komorowicach (dzielnica Bielska), jechały dwa, czerwony i taki granatowy, ale tylko tyle jestem w stanie pomóc. Może jest jakiś fanklub albo poszukaj zdjęć z jakiś zlotow na Śląsku lub w BB na fejsie. Powodzenia w poszukiwaniu
@maniekdraniek: Zgłoś na policję. Nie będzie problemu z ustaleniem właściciela, bo dużo Mustangów u nas nie jeździ.

Edit: nie doczytałem, że już zgłosiłeś :)

jechały dwa, czerwony i taki granatowy,


@Szarobury_drut_kolczasty: Zgadza się, według plotek to ten sam właściciel :) Ale one chyba mają rejestrację SBI... chyba. Czasami je widuję w Komorowicach i na parkingu pod dużym TESCO.
Raczej ze strony policji nie będzie dużej pomocy dlatego że już wczoraj podczas składania zeznań policjant mówił że jak nie ma pełnego nr. rej. to trudna będzie znaleźć sprawcę.
W okolicach cieszyna widuje sie granatowego mustanga
Pewnie z okolic a auto w leasingu
Proponuje zadzwonic do autoboss w bielsku dealera forda na okolice czy czasem nie maja takiego autka ktore spowodowalo kolizje

Kierownik Warsztatu Blacharsko-Lakierniczego
Jarosław Wilusz
tel. (33) 829 52 45
j.wilusz@autoboss.com.pl
#bmw #mustang #kolizja #wykopefekt Tak, dalej szukam tego mustanga. Napisałem do "Bielskie drogi" ale nie opublikowali postu żeby "robić nagonki na kierowców mustanga". Plan na teraz to dzwonić do serwisów Forda na śląsku i pytać czy nie zgłosiło się takowe auto na naprawę. Ten którego szukam ma przetarcie po lewej stronie oraz na lewym lusterku. Dzięki za informacje.