Wpis z mikrobloga

Przy porannej kawie wydrapałem ostatnie 13 żółtych zdrapek, które dały 25 zł ( 5x5zł, 8x0), czyli sumując wczorajsze "sukcesy", 26 losów dało zawrotną sumę zwrotu na poziomie 27%.
Na szczęście u mnie już nie ma interesujących przedziałów, więc sayonara EP.
@Nutaharion: @Jeremowicz: przerzucam się na Perły (404) i Banki (386,387), a wam życzę sukcesów w nierównej walce z systemem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopskubietotalizatora
zpue - Przy porannej kawie wydrapałem ostatnie 13 żółtych zdrapek, które dały 25 zł (...

źródło: comment_rKiwSV5a7sdha0DFEoc7hY1FVYBxg9zV.jpg

Pobierz
  • 4
@zpue to jest normalnie niewiarygodne że ktoś wykupił jakąś część paczki i z tego co widzę nieźle ją oskubał a Tobie zostały się głównie pustaki. Był już tu kolega co z 4 losów pozbierał większość puli gwarantowanej z paczki i tak musiałeś trafiać. Współczuję i powodzenia w banku. Też będę się nim interesował po wycofaniu EP.
@Jeremowicz: to ja się staram jak mogę a tu takie rzeczy mi piszesz :|
My szukamy w wielkich miastach a może jedna wygrana jest w Sztumie, druga na jakimś dalekim Podlasiu a trzecia w dziurze przy granicy z Niemcami. Jedno jest pewne, arkusz bardzo fajnie pokazuje czego już na pewno nie kupować. A z głównymi nagrodami to już ślepy traf tego gdzie co trafiło.