Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem na imprezie urodzinowej i w pewnym momencie część zgromadzonych postanowiła zrobić przerwę na #papierosy. Odchodzą od stolików, stają w grupce i wyciągają fajki... ale co to? WSZYSCY ale to serio przysięgam WSZYSCY mają papierosy w takich kolorowych pudełeczkach żeby nie oglądać obrazków ostrzegawczych na paczkach XDDDDDDDDDDDD

palacze to są gurwa podludzie jednak xD

#truestory
Dolan - Ostatnio byłem na imprezie urodzinowej i w pewnym momencie część zgromadzonyc...

źródło: comment_dgAsUoLHDCYMaFY0mQZh2YCKyFBGNYPA.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
I kogo to ma przekonać do rzucenia? Chyba starych dmuchających dymem w dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Combini: jak ktos jest takim idiota, ze pali papierosy, to zadne obrazki mu nie pomogą.
  • Odpowiedz
WSZYSCY ale to serio przysięgam WSZYSCY mają papierosy w takich kolorowych pudełeczkach żeby nie oglądać obrazków ostrzegawczych na paczkach


@Dolan: Co było do przewidzenia, dlatego palacze śmiali się z pomysłu umieszczania drastycznych obrazków na paczkach, za które płacą wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja swoim otwieraniem balkonu nie wpływam w żaden sposób na sąsiada z dołu, on swoim paleniem tak. mi nie przeszkadza samo palenie tylko dym, który pojawia się u mnie. sąsiad eliminuje ten problem i może palić na balkonie 24/7.


@nie_jem_grzybow: Na tej samej zasadzie mozesz zabronic sasiadowi z gory w ogole chodzic po swoim mieszkaniu, bo przeciez nic tak nie przeszkadza jak dudnienie krokow w mieszkaniu wyzej. No dobra, jest jedna
  • Odpowiedz
@RatedR: normalnie mieli tam w tych etui paczki papierosów jakiś slimy, znam tylko jedną osobę w wieku 30+ która kręci papierosy sama.

nic tak nie przeszkadza jak dudnienie krokow w mieszkaniu wyzej. No dobra, jest jedna rzecz ktora przeszkadza bardziej - sasiedzi z 10 pietra spuszczajacy wode w kiblu.


@piwniczak: dobry masz słuch jak to wszystko słyszysz, chyba że to mieszkanie w wielkiej płycie to może tak być :P
  • Odpowiedz