Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem na imprezie urodzinowej i w pewnym momencie część zgromadzonych postanowiła zrobić przerwę na #papierosy. Odchodzą od stolików, stają w grupce i wyciągają fajki... ale co to? WSZYSCY ale to serio przysięgam WSZYSCY mają papierosy w takich kolorowych pudełeczkach żeby nie oglądać obrazków ostrzegawczych na paczkach XDDDDDDDDDDDD

palacze to są gurwa podludzie jednak xD

#truestory
Dolan - Ostatnio byłem na imprezie urodzinowej i w pewnym momencie część zgromadzonyc...

źródło: comment_dgAsUoLHDCYMaFY0mQZh2YCKyFBGNYPA.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@Dolan: Kwestia wrażeń estetycznych. Nie jestem zwolennikiem palenia, ale umieszczanie takich obrzydliwych treści jest idiotycznym pomysłem. JA - człowiek, który nigdy w życiu nie miał w ustach papierocha, jestem narażony na oglądanie czyjegoś raka płuc, krtani czy innego #!$%@?. Jestem w stanie się założyć, że efekt tego zabiegu jest znikomy. Jednakże nie ma co się dziwić, w dzisiejszych czasach estetyka nie jest zbytnio ceniona w przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
@Dolan: w kaufie widziałem takie pudełeczka, ale z papieru za 2 zeta. 2 zeta za kawałek kartoniku xDDD

Swoją drogą to pokazuje na czym można zrobić interes :)
  • Odpowiedz
JA - człowiek, który nigdy w życiu nie miał w ustach papierocha, jestem narażony na oglądanie czyjegoś raka płuc, krtani czy innego #!$%@?


@historiofil: no ale w sumie to gdzie to oglądasz jak nie palisz ;)
  • Odpowiedz
@Dolan: No cóż inaczej tego stanu rzeczy nie mogę określić jak tymi wybitnymi słowami: "czyż pan tych słów nie słyszy? Zmierzch powtarzał je naokoło uporczywym szeptem, szeptem, który zdawał się wzbierać groźnie jak szmer
zrywającego się wiatru: „Ohyda! Ohyda!” ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz