Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem na imprezie urodzinowej i w pewnym momencie część zgromadzonych postanowiła zrobić przerwę na #papierosy. Odchodzą od stolików, stają w grupce i wyciągają fajki... ale co to? WSZYSCY ale to serio przysięgam WSZYSCY mają papierosy w takich kolorowych pudełeczkach żeby nie oglądać obrazków ostrzegawczych na paczkach XDDDDDDDDDDDD

palacze to są gurwa podludzie jednak xD

#truestory
Dolan - Ostatnio byłem na imprezie urodzinowej i w pewnym momencie część zgromadzonyc...

źródło: comment_dgAsUoLHDCYMaFY0mQZh2YCKyFBGNYPA.jpg

Pobierz
  • 135
@royaltrux: uczulenie na was mam podludzie, serio XD
cool story: kiedyś, jeszcze w bloku, walczyłem z sąsiadką z pietra niżej różnymi sposobami, bo dziecko w mieszkaniu a ona przecież nie będzie u siebie w mieszkaniu palić tylko na balkonik i #!$%@? ją prawa fizyki obchodzą, że do mnie syf leci. 5 piętro to nie zejdzie. okno zamknięte i kurzy jakieś ruskie śmierdziele, bo przecież polok cebulok: #!$%@?ć akcyzę, #!$%@?ć płuca.
Co
@royaltrux: walczyć o swoje prawo. co ty jakaś #!$%@? jesteś, żeby dawać się ruchać innym ludziom? mnie jej palenie nie przeszkadzało. dym w MOIM mieszkaniu mi tylko przeszkadzał i to już nawet nie chodziło o mnie, bo pewnie dałbym sobie spokój. ale po 3 miesiącach nauki różnych praw fizyki podczłowiek zrozumiał XD
btw w niektórych kantonach w Szwajcarii za palenie na balkonie kiedy przeszkadza to sąsiadom ląduje się na dołku. Ale
@Namaszczacz: albo ja do wychodzenia na mój balkon, albo ja do odpoczynku na moim balkonie, albo ja do otwierania luftów wentylacyjnych w oknach i drzwiach w swoim mieszkaniu.
ja swoim otwieraniem balkonu nie wpływam w żaden sposób na sąsiada z dołu, on swoim paleniem tak. mi nie przeszkadza samo palenie tylko dym, który pojawia się u mnie. sąsiad eliminuje ten problem i może palić na balkonie 24/7.