Wpis z mikrobloga

  • 20
@W_P_K Różnica jest taka - jak ja, albo jedna z ponad 200 osób które tworzą ten tag coś dodają to jest to unikalna treść dla użytkowników. Ty dodajesz linka do swojego blogaska. Nie chcesz się z nikim wdawać w dialog, tylko chcesz promować swój serwis. I to jest już spamerskie.
  • Odpowiedz
Blog jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani tematem, ale potrafią utrzymać nerwy na wodzy i zachować minimum kultury. O widzisz, z tą unikalnością to już jest argument. I go akceptuję, bo jest konkret. Natomiast i tak to nie do końca trzyma się kupy, bo sporo profili linkuje do swoich stron i nie widzisz w tym problemu, więc gdzieś brakuje konsekwencji
  • Odpowiedz
Bananicook robi jedne z lepszych pierogów w tym mieście. Rzemieślnicza robota, ale bardzo wysokich lotów. Dla mnie TOP 3 w mieście.

http://wroclawskiejedzenie.pl/2017/08/29/bananicook-pierogi-ahh-pierogi/

#wroclaw #jedzenie #jedzenie71 #wroclawskiejedzenie #grubywpk


@W_P_K: A jak z ich banerem nad wejściem? Bo może nie warto jeść, tylko skrytykować od razu za baner. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż doceniam opisanie samego siebie tagiem #grubaswpk - może coś tam jednak dystansu masz do siebie.
  • Odpowiedz
@CatHater: Ich baner? Mają jakąś naklejkę na witrynie, ale z pięknym, własnym zdjęciem apetycznych pierogów. Ciężko mieć pretensje, w przeciwieństwie do stockowych fotek.
A tak w ogóle, bo tak narzekacie - jadł już ktoś w tej burgerowni, czy jednak wszyscy się boją?
  • Odpowiedz
@CatHater baner jak baner, widzial Pan te gowniane plastiki na ktorych serwuja zarcie?! na bank zarcie jest rownie gowniane!

a @W_P_K usun konto i idz byc obludnym gdzie indziej. nie pozdrawiam. 2/10 bo odpisalem
  • Odpowiedz
@Catch_UP: Jeśli chcesz, możesz usunąć swoje, no problem.
Co do plastików, to akurat dostajesz tam w mega dobrym opakowaniu, zgrzanym, chyba że wolisz w świetnym, rozlatującym się styropianie.
  • Odpowiedz
@PszczolkaFajaa: Dlatego właśnie tu przyszedłem, żeby pośmiać się z tych Waszych teorii z ksomosu. Ale spokojnie, w sumie dobrze mi to robi na ego, że ktoś myśli, że za każdy wpis biorę kasę.
  • Odpowiedz
Nie wiedziałaś? Stawka za każdy wpis to od 2000 do 7000 zł. W zależności od ilości zdjęć i długości opisu. Ogólnie mam teraz kolejkę zamówień do grudnia 2023.
  • Odpowiedz
@W_P_K: wykop to nie jest dobre miejsce dla Ciebie. Wszyscy tutaj cisną z Twoich wpisów od paru tygodni i będą Cię jechać na każdym kroku. Lepiej zrób jak pisał @ludex i usuń konto.
  • Odpowiedz
  • 0
@qusk: No widzisz, tak już mam, że jak ktoś gada głupoty i ciśnie bez powodu, to mu próbuję pokazać, że nie ma racji. Łatwo na Wykopie cisnąć bez podawania argumentów. Gorzej umiejętnie odpowiedzieć, co już zauważyłem tutaj
  • Odpowiedz
@W_P_K: ciśnie bez powodu? Nie rób żartów, nie chce mi się wydawać w dyskusję ale kilkukrotnie wyszło tutaj, że ten Twój blog to kpina z czytelników. Nie szukaj atencji tam gdzie Cię nie lubią. Lepiej będzie jak naprawdę usuniesz konto.
Zresztą po takiej reakcji na pierwszy wpis sam bym się stąd zawinął...
  • Odpowiedz