Wpis z mikrobloga

Oglądaliście serial 13 powodów na Netflixie? Film opowiada o 13 powodach samobójstwa nastolatki, która przed śmiercią nagrała taśmy, w których tłumaczy co ją skłoniło do tego czynu. Pomijając kilka nieścisłości, to serial polecam, bo cała historia składa się w całość i utrzymuje wysoki poziom zaangażowania. Pozycja raczej z tych bardziej trudnych, ale dających do myślenia.

#seriale #netflix
Grzmihui - Oglądaliście serial 13 powodów na Netflixie? Film opowiada o 13 powodach s...

źródło: comment_4uuGKtBovuIJKsIVvTapY7gn0L8Kvb1N.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
serial nawet dobry ale poczynania i rozumowanie głównej bohaterki jest totalnie debilne... ogólnie chodziło o typowe rozumowanie różowego paska czyli "domyśl się co mi jest"


@AppleDash: o kuhwa, ktoś ma depresję, potrzebuje pomocy specjalisty, bo to nie są przelewki

no #!$%@? taki rużowy pasek typowy cnie?

  • Odpowiedz
@xepu: Twoja teza: ale to tak jest że nastolatki mają siano we łbie, zachowują się jak skończeni debile, m.in. się zabijają.
Otóż niezupełnie: nastolatki/nastolatków ze skłonnościami samobójczymi można bez większych trudności podzielić na dwie grupy: tę która miała w życiu zajebistego pecha (gwałt, śmierć w rodzinie, kalectwo etc.) i tę która miała w życiu zajebistego pecha a ponadto zachowują się jak irytujący kretyni. Zasadnicza różnica między tymi grupami sprowadza się do
  • Odpowiedz
@Lissa: Wydaje mi się, że scenarzyści mieli to na celu, żeby pokazać, że połączenie takiego charakteru i jakieś tam problemy w szkole mogą się źle skończyć. Nie zmienia faktu, że zrobili to w irytujący sposób.
  • Odpowiedz
@xepu: gdybym miał wymienić co w społeczeństwie jest etycznie dobre to zmieściłbym się z wyliczaniem na palcach jednej ręki. Świat działa tak, że ma serdecznie gdzieś jednostki które są durne. Jak widzisz kobietę parkującą na 63 korekty to myślisz "ojej ależ w jej przypadku nie zadziałał mechanizm kształcenia, te instruktory to takie nieudolne dzisiaj..." czy raczej "ja prdl zabierzcie jej prawo jazdy"?
Nie inaczej jest z problemem samobójstw i śmierci w
  • Odpowiedz