Wpis z mikrobloga

Bardzo często polscy antysemici nazywają Żydów "beznapletkowcami" i generalnie nabijają się z Żydów z powodu ceremonii obrzezania. W związku z tym uprzejmie donoszę, że Jezus także był obrzezany, co jest dosyć oczywiste, ale nie każdy wie, że Kościół Katolicki z napletka Jezusa uczynił relikwię. Tak, Święty Napletek to była jedna z cenniejszych relikwii w KK. W obiegu funkcjonowało wg różnych źródeł od 8, do nawet 18 napletków Jezusa - hajs się musiał zgadzać.
Jakiś typek z Watykanu miał też teorię, że napletek Jezusa po jego śmierci powędrował do nieba i stał się jednym z pierścieni Saturna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://www.focus.pl/artykul/relikwia-ze-az-wstyd-czyli-gdzie-sie-podzial-napletek-jezusa

PS Trochę to dziwne, że w naszym głęboko katolickim kraju brakuje polskiej strony na Wikipedii o Świętym Napletku. Drażliwy temat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #religia #katolicyzm #zydzi #4konserwy.ru #napletek #swietynapletek #kultnapletka
  • 10
@glosnik: Kiedys na studiach czekajac na swoje ksiazki siadalem niedaleko pulki na ktorej stala ksiazka Sprawidliwi w srod narodow swiata. Przeczytalem ja od deski do deski a to opasle tomisko. Wiec zdecydowana wiekszosc osob ratujacych Zydow w czasie wojny podawala jako motywacje swoja wiare katolicka, nastepna motywacja w kolejnosci to znajomi albo rodzina. Widac wiec ze mimo ze czasami wydaje nam sie smieszna teologia wiary w napletek to ona dziala. Kosciol
szczebrzeszyn09 - @glosnik: Kiedys na studiach czekajac na swoje ksiazki siadalem nie...
Bardzo często polscy antysemici nazywają Żydów "beznapletkowcami"


@glosnik: Naprawdę ktoś używa takiej nazwy? Przecież to brzmi idiotycznie. Brzmi jak coś, co wymyślił gimnazjalista myślący, że jest kreatywny, ale szybko się przekonuje, ze tak kretyńskie słowotwórstwo nie ma szans się przyjąć.

Jezus także był obrzezany

We Francji często jakiś gówno-klasztor w ramach promocji ogłaszał, ze ma świętą relikwie w postaci napletka Jezusa.
Jako młodzik zastanawiałem się jak ktoś napletek może uznać za
obrzezanie jest nakazane przez Boga, w islamie nie ma zadnego obowiazku religijnego co do obrzezania dziewczat


@szczebrzeszyn09: Obrzezanie to obrzęd pochodzący prawdopodobnie jeszcze z neolitu. Obrzezanie było praktykowane w wielu starożytnych państwach Afryki i bliskiego wschodu, co zachowało się zresztą do dziś.
Obrzezanie żeńskie to najwyraźniej jakaś patologia zapoczątkowana przez #!$%@?ły lud, który kobiety traktował maksymalnie przedmiotowo i bestialsko.
@glosnik: Już kiedyś o tym pisałem, ale powtórzę: relikwie są prawdopodobnie najobrzydliwszym i najbardziej żenującym elementem religii katolickiej. Niby taka potężna wiara, niezmiennie silna przez tysiące lat, a po dziś dzień jej wyznawcy biją pokłony przed zakonserwowanymi kawałkami jakiegoś starego dziadka i wierzą w lecznicze właściwości prawego migdałka papieża. Przywodzi to na myśl fetysze afrykańskich czy amerykańskich dzikich plemion ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj taka ciekawostka
ci ciekawe to kobiety same robia to na swoich dzieciach... to mnie zastanawia.


@szczebrzeszyn09: Kobiety zawsze są bardziej wierne religii i tradycji. Czasem jest to dobre, a czasem nie. Myślę jednak, że główną rolę odkrywa tu zupełnie inny mechanizm: "Ja dałam radę wytrzymać, to ty też musisz." albo " dlaczego nie masz mieć tak źle jak ja miałam w twoim wieku?".

Matki, które pragną dla swoich dzieci lepszego losu od własnego,