Wpis z mikrobloga

@TheGusti: Chwilowo stoi pod domem bo czeka na naprawę przegubów XD, od razu bede tez zabezpieczał podwozie i wymienię cały układ wydechowy. Czeka mnie jeszcze wymiana świec, kabli zapłonowych oraz zawieszenia z tylu.

to z tych smutnych wiadomości, ale ogólnie to super się śmiga, moc jest dźwięk jest prowadzenie ekstra. Polecam.

jeśli chodzi o hajs to dałem 21k, miałem już kupić inne auta za 27, ale trafiło na mondka no i
@szymonn226: Dzięki za odpowiedź! Sam zastanawiam się nad kupnem mondeo mk3, ale zwyklego, benzyniaka, najlepiej z gazem.

Sporo się naczytałem, że awaryjne, że elektronika się psuje, że od diesli to Panie Boże broń (dlatego skłaniam się ku benzynie)

Ma być to pierwsze autko, więc do ~8tyś. Zastanawiałem się też nad nieśmiertelnym passatem b5 tdi (Twój wcześniejszy samochód?), ale boję się przebiegu trochę przy tych dieslach.
@TheGusti: dokładnie, passata oddałem ojcu, bo jego vectra b się sypie na potęgę. Tymi przebiegami to ja bym się nie przejmował bo one wszystkie są kręcone. Taka ciekawostka którą możesz sobie sam sprawdzić.
Na allegro przebiegi aut to 150-300(400 to jest jakaś rzadkość) podczas gdy na niemieckim odpowiedniku allegro auta mają nawet po 700k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wyinwidualizowany no myślę że kolejne 20k włożyłem w to auto xd

Jestem po wymianie całego silnika. Całość kosztowała 11k.

Wymieniłem też cały wydech, cały zestaw hamulcowy, zabezpieczyłem podwozie i wymieniłem całe zawieszenie. Dzięki temu auto jest teraz warte minimum 25k-30k