Wpis z mikrobloga

Właśnie zarejestrowałam się na reddit. Planowałam to od wielu miesięcy, ale ostatecznie skłoniło mnie do tego to, że zauważyłam jak ktoś komuś w komentarzu poleca spotify do szukania ciekawej muzyki. Nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Zarejestrowałam się żeby dać downvote. Tyle że w tym subreddicie (chyba tak się to nazywa) nie da się dawać downvote.
Wszystko na marne.
#spotifyssie #pyramarudzi #gownowpis
P.....a - Właśnie zarejestrowałam się na reddit. Planowałam to od wielu miesięcy, ale...

źródło: comment_UHR8YnE5LM72MtCzYHenzTz65KGlEAbG.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 0
@WuDwaKa odnośnie reddita to mam wrażenie że chodzi Ci o to, że będę Ci podkradac pomysły na znaleziska, ale to nie nadejdzie jakoś szybko, bo na razie uczę na e z reddita korzystać no i pewnie nigdy nie będzie mi się chciało jakoś dużo tego wrzucać, może czasem jakieś koty :D
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Chyba żartujesz. Czasem wystarczy trochę pomyśleć przez chwilę. Jest kilka ciekawych narzędzi do spotify, które pozwalają szukać muzyki. Wystarczy użyć google....Wtyczki nie wtyczki, pełno. Poza tym list szukaj przez google a nie przez spotify jak już się upierasz, że nic nie możesz tam znaleźć (TOP KEK). Jest z tysiąc stron, które proponują listy o mega zróżnicowanym poziomie muzyki czy rodzaju muzyki. Tylko wpisuj po angielsku, bo w polskim Internecie to
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: zainstaluj Reddit Enhancement Suite i możesz downvoteować nawet bez subskrypcji. W ogóle Reddit bez RES'a to jak Pyra bez makijażu, filtry, ciemny motyw, skróty klawiaturowe itp itd.
  • Odpowiedz