Wpis z mikrobloga

Właśnie zarejestrowałam się na reddit. Planowałam to od wielu miesięcy, ale ostatecznie skłoniło mnie do tego to, że zauważyłam jak ktoś komuś w komentarzu poleca spotify do szukania ciekawej muzyki. Nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Zarejestrowałam się żeby dać downvote. Tyle że w tym subreddicie (chyba tak się to nazywa) nie da się dawać downvote.
Wszystko na marne.
#spotifyssie #pyramarudzi #gownowpis
P.....a - Właśnie zarejestrowałam się na reddit. Planowałam to od wielu miesięcy, ale...

źródło: comment_UHR8YnE5LM72MtCzYHenzTz65KGlEAbG.jpg

Pobierz
  • 59
@Poranny_dragal: no właśnie, ono jest tak jakby do słuchania tego co już się lubi

@Bartoshh: tak w skrócie w związku z tym komentarzem na reddicie to dla mnie największą wadą spotify jest to, że nie da się tam znaleźć interesującej muzyki, ani odkryj w tym tygodniu, ani te inne podpowiedzi nie działają tak jak powinny
można tam wygodnie słuchać czegoś, co już się zna, ale za pomocą tych spotifajowych narzędzi
@Amadeo95 odkąd mam spotify poznałam milion różnych wykonawców którzy byli mi polecani na spotify nie wiem z jakiego powodu, od tego momentu znam ich i wiem, że ich nie znoszę, żadna z tych opcji które wymieniłeś u mnie nie działała dobrze, jak miałam premium i słuchałam odkryj w tym tygodniu to tęskniłam za reklamami bo były bardzo miłą przerwą przy takiej muzyce

Wygodnie jest tam słuchać tego, co lubi się od dawna,