Wpis z mikrobloga

Właśnie zarejestrowałam się na reddit. Planowałam to od wielu miesięcy, ale ostatecznie skłoniło mnie do tego to, że zauważyłam jak ktoś komuś w komentarzu poleca spotify do szukania ciekawej muzyki. Nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Zarejestrowałam się żeby dać downvote. Tyle że w tym subreddicie (chyba tak się to nazywa) nie da się dawać downvote.
Wszystko na marne.
#spotifyssie #pyramarudzi #gownowpis
P.....a - Właśnie zarejestrowałam się na reddit. Planowałam to od wielu miesięcy, ale...

źródło: comment_UHR8YnE5LM72MtCzYHenzTz65KGlEAbG.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: No dobra, ale mogłabyś polecić jakąś alternatywę do poznawania nowych wykonawców/gatunków muzycznych? Niekoniecznie nawet tych podobnych/zbliżonych do tego co aktualnie słuchasz ale proponujących coś o co warto rozszerzyć, czego spróbować?
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: odnośnie spotify, to jeżeli mam premium to muzyka faktycznie jest lepsza, odkrywaj bardziej pasuje do mnie, jeżeli działam bez premium tl muzyka jest beznadziejna, totalnie niedopasowana, powtarzające się melodie jednego wykonawcy, strasznie lipnie
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia. to działa jeżeli YouTube używasz tylko do słuchania muzyki. W innym wypadku większość polecanych to filmiki zupełnie nie związane z muzyką, przynajmniej w moim wypadku. Wszystko jest lepsze niż YouTube. Czyli w sumie twój zamiennik Spotify to YouTube, a co jeżeli ktoś słucha na telefonie? YouTube odpada a żadnego innego zamienika nie znasz, oprócz "wszędzie jest łatwiej"

Trochę za dużo powtórzeń YouTube lul
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: na stronie głównej podpowiada różne rzeczy niezwiązane z muzyką
jak chcę sobie poszukać jakiejś muzyki to nie szukam od razu po wejściu na youtube tylko zaczynam od jakiejś piosenki, która lubię i potem obok mam tylko muzykę

ja na telefonie słucham na spotify
a szukam na komputerze na youtube

gdybym miała szukać na telefonie to na pewno nie robiłabym tego na spotify
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Spotify jest dobre ale do poznawania nowej muzyki nie używa się tych #!$%@? opcji, tylko puszczasz jedną piosenkę, która znasz i jak się kończy to Spotify odpala radio z podobną muzyką. W ten sposób gra zajebiście.
  • Odpowiedz
  • 0
@artpop Mimo słabej jakości i braku całych albumów podpowiada lepiej niż spotify. Co mi po całych albumach i dobrej jakości na spotify skoro spotify nie jest w stanie nakierowac mnie na coś ciekawego.
Teraz mam wersję darmową. Miałam premium i więcej nie chcę.
  • Odpowiedz