Wpis z mikrobloga

SoundMagic E10BT - 249 zł
JBL E25 BT - 249 zł
JBL INSPIRE 500 BT - 299 zł
JBL T290 na kablu - 97 zł

Co byście wzięli?

Budżet: max 200-250, całkowity max max 300 zł

Must have:
- Dokanałowe
- Mikrofon

Nice to have:
- Bezprzewodowe
- Podłączenie po kablu

Do telefonu, telekonferencji, ewentualnie na siłkę jak nie będą wypadać z uszu [zmora z dokanałowymi, używam JBL T450BT, ale naokołouszne + pot...].

#sluchawki #audio #audioboners #muzyka #silownia
  • 16
@TMA-0:
1. Czy izolują dobrze - nie trzeba słuchać głośno, aby nie słyszeć dźwięków z otoczenia? Na jakiej końcówce?
2. Ile czasu grają
3. Ile czasu się ładują
4. Kupiłbyś jeszcze raz, gdyby ta sztuka się zepsuła?
5. Czy nie wypadają Ci z uszu same?
@D3lt4: Izolują dobrze, ale jakiegoś active noise canceling to nie oczekuj ;).

https://www.banggood.com/Original-MEIZU-EP-51-HiFi-Music-Sport-Wireless-Bluetooth-Headphone-Earphone-p-1061749.html?rmmds=search

Czasy które są podane są faktycznie realne - max 30min róznicy, bo wiadomo, że nie słucha się z zegarkiem w ręku.
Pewnie u jakiegoś janusza na allegro będziesz miał od ręki.

EDIT: i ta cena co teraz na BG jest to jednak drogo, normalnie idzie dostać za 25$
EDIT2: 4) kupiłbym, choć jeszcze bardzo polecane są:

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Sport-In-ear-Earhooks-Wireless-Bluetooth-Headset-Earphone-With-Mic-p-1102646.html?rmmds=search

że
@D3lt4: używam pianek Comply, nie używam silikonów od dawna więc ciężko powiedzieć. W zestawie masz od cholery tipsów, w tym sportowe - na pewno coś dobierzesz
Nie wiem ile grają, koło 10 godzin na luzie, nie słuchałem nigdy tyle ciągiem - myślę, że przez tę dodatkową baterię dobiją do 12-13h
Ładują się dość długo - koło 3, 4h? Nie wiem bo pracuję zdalnie, więc po prostu podpinam jak jestem w domu
@Artur-: @TMA-0:
No to mam dylemat

JBL E25 BT - 250 Saturn
JBL T290 - na kablu 130 Saturn
JBL T210 - na kablu 100 Saturn
SoundMagic E10BT - 250 allegro
Xiaomi Sport In-ear BT - 130 chiny
@Artur-: Chyba nie... Na allegro są po 2 stówy, a za tyle wolę JBL/SoundMagic. Z Chin będę czekał, a jak mam czekać to wolę wziąć Xiaomi. ;)

Chyba kupię dwie pary. W sklepie na kabel JBL T290 lub T210, a BT zamówię Xiaomi.
@Euphor: No ja właśnie wychodzę z domu i idę, a co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na mieście można się zgadać na czwartek lub następny tydzień środa i później ;)