Wpis z mikrobloga

Mirki na dniach będę chyba sprzedawał swojego redmi 3. Następnym telefonem będzie też xiaomi ktorego kupię później.
Da radę wrzucić ustawienia telefonu do micloud żeby nowy telefon później skonfigurował się tak jak ten?
Jak wszystko usunąć z telefonu i rozłączyć konta? Nie sprzedawałem wcześniej telefonu, są jakieś aspekty na które trzeba zwrócić uwagę?
#xiaomi #telefony #redmi3 #miuipolska
  • 5
Skopiuj kontakty a reszta do cloud, zrob sync na googlu i wyloguj sie z niego. Później ustawienia i tam reset telefonu z ustawieniem kasowania danych. To tak w większości ogółem.
@dlugi8 Możesz przenieść wszystko poprzez Ustawienia-Dodatkowe ustawienia-Przenoszenie danych. Ale to jak już będziesz miał nowy telefon w rękach. Po przeniesieniu, odłączasz stary telefon w koncie xiaomi i resetujesz do ustawień fabrycznych. Ja tak robiłem u siebie przy przejściu z RN2 do RN4. I wszystko działa bez problemu.
@dlugi8 no to pozostaje ci tylko robić kopię na koncie gogle i xiaomi. Potem na nowym telefonie zalogować się na oba konta i większość plików zostanie przywrócona. Przynajmniej zdjęcia, smsy i kontakty. Nie wiem czy aplikacje również