Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, tinder to niby miejsce, gdzie tak łatwo o ONS czy FWB, gdzie każdy rucha się z kim popadnie i co? Jak zwykle gówno, bo w mojej dość długiej karierze, tylko raz to poszło tak łatwo. Od ogromnej większości dziewczyn słyszę "chce związku". Nie dość, że bez premium ciężko o nowe pary, to jak już jakieś złapiesz, to albo laska ci nie odpisze, albo napisze, że właśnie możesz jej dotknąć, jak już będziecie w związku.

Wniosek jest prosty:

Jeżeli jesteś nieruchającym #tfwnogf ale też i nie chcesz związku, to tinder nie jest dla ciebie.

#tinder #podrywajzwykopem
  • 20
@jenerau: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@plackojad: co dzisiaj robisz ( ͡º ͜ʖ͡º)?
@fortune_teller: nie piszę w pierwszej wiadomości "cho się ruchać", ale daję szybko do zrozumienia czego szukam. nie wiem, nie chce mi się bawić w takie podchody, bo to bez sensu dla zbolcowania pierwszej lepszej dziewczyny z tindera, szczególnie kiedy wiem, że są tam i konkretne laski, które są
@sil3nt: Bo kobiety nie ruchają się z kim popadnie. One mają hipergamię i wolą być jedną z wielu dla łobuza/cwaniaka/szejka niż jedyną dla cichego mirka. Dlatego zawsze bezbek z wypoków którzy chwalą zachód że tam "z kim popadnie". Tak #!$%@? bo tam z dobrobytu kobietom #!$%@?ło i straciły standardy, możesz być nędznym 5/10 i pływać w cipkach hurr durr @Esubane xD Zawsze ostra beka.
@sil3nt: Nie wiem skad jestes, ale ja na Tinderze wlasnie zazwyczaj poznaje te które chcą FWB czy ONS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) chociaż chciałbym związek
@Atryu: To ja nie Kraków, ale duuuużo mi właśnie z Krakowa pokazuje, gdzie mam za daleko na jakieś zabawy
( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale nie wiem w czym problem, ja jestem na 24 lvlu i celuję w ten sam target co Ty, a trafiam w 99% na takie, które szukają tu faceta do związku. Miałem już kilka przypadków, że laska sama zagadała (większość, bo wcześniej sam
@sil3nt: Moze sprawiasz wrażenie takiego co chce związku ? poza tym łatwiej wyjac do klubu i tam kogoś poznać do takiej relacje nizli bawić sie w internetowe romansowania
@Atryu: Ja #!$%@?, 3 dzisiaj.... chyba masz racje, ale ciężko bym sprawiał wrażenie kogoś, kto chce związku, skoro teraz pytam już w drugiej wiadomości czego tutaj szuka i już na tym etapie jest "kogoś na stałe". Porażka.

Co najlepsze, dzisiaj te 3, to akurat starsze kobiety, w wieku 28-29 lat, kiedy ja nie mam absolutnie nic w opisie i zdjęciach takiego, co sugerowałoby chęć ustatkowania się (bo ze starszą, to już
@sil3nt: może to nie kwestia braku premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3 dni od zalozenia konta (bez premium), 76 par + 1 (w trakcie pisania posta wpadłakolejna ( ͡ ͜ʖ ͡)), 10 dziewczyn napisało samych, także zdecydowanie to nie kwestia Tinder Premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrStealYourGirl: Tak, ale na początku zawsze masz boosta. Przykładowo, ja też 3 dni temu usunąłem stare konto i na ten moment mam 28 par, gdzie mógłbym mieć ich koło 40-45 (dałem zasięg na 2 km, więc widziałem, kto mnie polubił, ale zwyczajnie dziewczyny mi się nie podobały, więc nie zbierałem pokemonów) i to mówię o nowych twarzach, bo te które już miałem w parach to ich nie liczę. Na starym koncie