Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, sprawa jest następująca: moja przyjaciółka ma urodziny. Jej jedyne hobby które ją wyróżnia wśród innych śmiertelników to Korea. W wolnym czasie głównie ogląda dramy, słucha k-popu, uczy się języka... Powiem Wam szczerze że nie mam pojęcia co jej kupić, zwłaszcza iż ogranicza mnie studencki budżet. Ostatnio dostała kolorowanki dla dorosłych z koreańskimi motywami, książkę i trochę drobiazgów które "pasowały". Myślałem nad jakimś koreańskim jedzeniem lub napojami, mapą Seulu... Może coś doradzicie?
#korea #prezent #prezenty #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #kiciochpyta
  • 12
@Mazan Mojej przyjaciółce, która ogólnie Azją się interesuje ostatnio kupiłam zabawny gadżety z jednej dramy (wałki-truskawki do włosów) i pęsetę z motywem Azjatki. Ale to było mocno pod nią ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może jakieś akcesoria do włosów typu ozdobne szpilki? Albo kocyk z motywem.
@nama: Polecisz jakieś?
@JohnMaxwell: Nie wydaje się być typem czytacza więc musiałbym znaleźć coś lekkiego. Nawet nie wiem czy ostatnią przeczytała..
@veniti: Kocyk brzmi okej ale jaki motyw? Kimowie jak doradzali panowie Bordo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OSH1980: Chciałbym aby to było takie proste XD
@Mazan: Jak jesteś z Krakowa to w Pigmencie można kupić stacjonarnie kosmetyki koreańskie, chociaż w innych większych miastach też powinieneś coś znaleźć. Jeśli uczy się języka to może fiszki koreańskie? Udało mi się kupić jakiś czas temu w empiku.
No i maseczki w płachcie. ()
@zupa_z_kasztana: Cudownie, dziękuję bardzo za informację o sklepie (ʘʘ) Dostanie zatem kosmetyki, fiszek i ogólnie dydaktycznych materiałów do koreańskiego wolę nie kupować, ponieważ nie orientuję się w jej stopniu zaawansowania - uczy się już dość długo ale ¯_(ツ)_/¯