Wpis z mikrobloga

#java #spring #programowanie Próbuję nauczyć się Springa i powiem szczerze mam dość spory mętlik. Przejrzałem kilka tutoriali i przedstawiają różne podejścia. Nie wiem w sumie jak na chwilę obecną wygląda programowanie w Springu, kolega, który w nim pracuje powiedział, że na chwilę obecną wystawia się restowe API i widok w Angularze. Może ktoś się wypowie jak to teraz wygląda i poleci jakiś dobry aktualny tutorial.
  • 14
@D3xxT3r: Programowanie w Springu na ogół wygląda tak, że jeśli potrzebujesz jakiejś tam funkcjonalności do jakiegoś tam systemu, to ją goglujesz dodajesz słowo klucz 'spring' i implementujesz ją korzystając ze Springa tak jak chcesz, albo tak jak na to system/baza/analitycy pozwalają. ( )
EDIT: Uczenie się springa, to jak nauka korzystania całej skrzynki z narzędziami, tylko dla tego, że masz plan użyć młotka. xD
@D3xxT3r: Na udemy zajebisty kurs Springa w najnowszej wersji oraz spring boot 2. https://www.udemy.com/spring-framework-5-beginner-to-guru/learn/v4/overview

2 dni temu był jeszcze za 35 zł no ale trochę nie zdążyłeś xD

Możesz jeszcze sobie zrobić konto trial na safaribooksonline i tam jest wideotutorial jak zintegrować springa z frontendem w angularze oraz kilka wideo tutoriali od podstaw pokazujących jak zbudować okresloną aplikację np hosting obrazków i jakiś tam sklep, polecam jak za darmo xD
@D3xxT3r: Mam kupiony ten kurs, jak za 35 zł to grzech nie wziąć. Na razie jest 28 godzin materiału i gość skrupulatnie dodaje materiały które obiecał, do końca roku wszystko będzie wrzucone. Jak na razie nie ma niczego lepszego co by omawiała springa w wersji 5. Nawet książek jeszcze nie ma :)