Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki! Znajomemu dzisiaj rano został skradziony samochód ( ͡° ʖ̯ ͡°) Prosiłbym o wykopanie tego wpisu, żeby więcej ludzi mogło to zobaczyć.

Samochód został skradziony w LUBLINIE w nocy (lub rano), gdy kumpel wyszedł pod klatkę samochodu już nie było. Policja kazała mu czekać, ale wiadomo im więcej ludzi zobaczy zdjęcie tym lepiej.

Proszę pomóżcie!

Więcej informacji pod tym postem:

opis odnośnika

#oswiadczenie #lublin
Hartrok - Hej Mirki i Mirabelki! Znajomemu dzisiaj rano został skradziony samochód ( ...

źródło: comment_rDUG2k0BB35x5YciztTN5MVXwzm177vU.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@LudwikXIV: > ja wolę BMW. Golfy i passaty to są dla plantatorów buraków z okolic Hrubieszowa.

PACZCIE JAKIE JA JESTEM PANISKO, WOLĘ BMW, POWTARZAM BMW! VW I AUDI DLA BURACTWA,
TYLKO BMW!!!!!111111
  • Odpowiedz
Nie wiem po co Ac od kradzieży skoro wystarczy zrobić 2-3 dodatkowe zabezpieczenia.
Kombinacja istniejących przyciskow, np tempomat plus pedal sprzęgła albo hamulca do odcięcia zaplonu lub zasilania sterownika silnika.
Dodatkowo odcięcie gniazda diagnostycznego i kluczyki można zostawiać w aucie ma noc.

Jak ktoś myśli, ze immo czy alarm go ochroni to XD
  • Odpowiedz
@#!$%@? dokładnie. Buractwo nie stać na jazdę BMW. Kmiotki toczą się w tych swoich wieswagenach/audi 1.9, 2.0 tdi i przy plebejskiej wódce dyskutują, który to ma mniejsze spalanie. Właściciele BMW to inna kasta.
  • Odpowiedz