Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem materiał w tvn24 gdzie dowiedziałem się iż mój ulubiony nauczyciel z liceum LO nr 4 w Łodzi został zwolniony,Marek Pieczonka był fantastycznym nauczycielem który wykonywał swoją pracę z pasją,własnymi rękoma zbudował pracownie biologiczną,był także nauczycielem ulgowym i tolerancyjnym,nie przeszkadzało mu jak ktoś na przykład na lekcji korzystał z telefonu,jedynym warunkiem było aby być cicho i nie przeszkadzać innym,każdy to szanował,nie było ucznia który nie lubił Pana Marka, poza tym zainteresował wielu uczniów swoim przedmiotem,on był w porządku wobec nas my byliśmy wobec niego.Zwolniła go dyrektor Janina Szyszko,wredna menda pseudo-katoliczka o której wszyscy mówili że była kiedyś alkoholiczką, jedynie co potrafiła to niszczyć ludzi,wykorzystała reformę edukacji do pozbycia się najlepszego nauczyciela w szkole prawdopodobnie po to żeby zostawić etat jakiejś swojej koleżaneczce,Pani Minister jeżeli tak ma wyglądać reforma,jeżeli w jej wyniku macie ograniczać etaty pozbywając się najlepszych nauczycieli a zostawiacie głównie wredne mendy które są w dobrych kontaktach z dyrektorem placówki to nie wróżę sukcesu w nowej reformie edukacji a podejrzewam że takich sytuacji może być w całej Polsce sporo.

A ja pozdrawiam Pana Pieczonkę i liczę na to że znajdzie jakaś szkołę w której dyrektor nie będzie traktował wspaniałego nauczyciela jak gówno,fajnie by było jakby był jakiś wykopefekt,bo naprawdę takich nauczycieli powinniśmy promować.

#neuropa #4konserwy #edukacja #szkola #licbaza #lodz #polska #tvn #tv24 #czarnonabialym
Pobierz
źródło: comment_A7ZzByFkvGUWi8ttaCHUUXGIezfoHkXq.jpg
  • 37
@Kielek96: Jak mnie #!$%@? coś takiego (òóˇ) Tylu jest nauczycieli-mydeł, takich nijakich, przyjdzie do roboty, bo musi za coś wyżyć, zero w nim jakiejkolwiek pasji, zaangażowania, a wymaga tego od uczniów. I masz potem takiego Pana Marka, czy inną Anię, Janka czy Krzysia, którzy są inni, którzy chcą coś zrobić, przekazać inaczej, nauczyć w alternatywny sposób, pokazać, że można w inny sposób, i co #!$%@??
Zwolniła go dyrektor Janina Szyszko,wredna menda pseudo-katoliczka o której wszyscy mówili że była kiedyś alkoholiczką, jedynie co potrafiła to niszczyć ludzi,wykorzystała reformę edukacji do pozbycia się najlepszego nauczyciela w szkole prawdopodobnie po to żeby zostawić etat jakiejś swojej koleżaneczce,Pani Minister jeżeli tak ma wyglądać reforma,jeżeli w jej wyniku macie ograniczać etaty pozbywając się najlepszych nauczycieli a zostawiacie głównie wredne mendy które są w dobrych kontaktach z dyrektorem placówki to nie wróżę sukcesu