Wpis z mikrobloga

@Wojor zupa, danie główne (danie dnia, codziennie inne) plus deser dla dwojga, kuchnia turecka. Nie trzeba rezerwować, ale można (przez telefon, z podaniem nuneru kuponu). Ważny tylko na miejscu. Jeden kupon na osobe, trzeba go dać obsłudze przed zamowieniem.
@Wojor: kawa plus ciastko (tort sachera, szarlotka albo jakieś coś, nie mam pojęcia co to, jakiś strudel z twarogiem chyba) dla dwóch osób z wyłączeniem jakiejś kawy mrożonej z rumem; wysłałeś mi dwa razy to samo; tam jest napisane "a̱u̱sschließlich" czyli "wyłącznie" - rezerwacja wyłącznie za pośrednictwem telefonu z podaniem numeru kuponu
@Wojor: w tych masz rezerwacje mailową możliwą - lemoniada plus przekąska z chlebem z baru w ogrodzie, przy brzydkiej pogodzie można jeść w hotelowym barze, więcej niż 1 na osobę możliwy jakby coś (do końca września możliwa realizacja); to drugie to tort sachera / studel jabłkowy plus kawa dla 2 / 4 osób
@tuhna: kupilem kupon xd i teraz juz nic nie kumam hehe

Deine Bestelldaten im Überblick:


Bestellnummer: at0003532160 (13.09.2017 01:05:05)

Rechnungsanschrift: Zahlungsinformation:

Frau

Ernhaustrasse 19

81377 Munchen, Germany Paypal



Artikel Artikelnummer Stk Gesamt

Kaffee- und Kuchengenuss für 2 Personen! Kostet hausgemachte Sachertorte oder Wiener Apfelstrudel inkl. >Kaffee im Café Volkstheater in Wien – statt 14,60 € um 6,90 € Wien_CO-097696 1 € 6.90

Rabatt aus Umtauschgutschein, Geschenkgutschein oder Rabattcode € 0.00

Gesamtsumme
@Volki: @tuhna: ten numer jednak nie byl numer kuponu, przyslali jeszcze jeden email z wlasciwym kodem ale jestem zaskoczony bo u nas jak kupuje na groupon to mam kupon od razy a na tym austriackim cala dobe czekalem

ogolnie nie polecam tych kuponow bo niewiele sie oszczedza, kawy w Wiedniu mozna kupic za 1,5E a ciastko za 3E a restauracja to za duzo powiedziane

za to ceny w sklepach produktow