Wpis z mikrobloga

@Pipeinski miałem pół roku, w full wersji, włożyłem tam sporo kasy, sprzedałem jako najdroższa w Polsce xd
Silnik padł, rdza go brała, masakra jakaś :D
@Pipeinski Zwróć uwagę czy nie jest zepsuty czujnik wałka rozrządu, przez niego świeci się check engine a silnik nie kręci powyżej 3,5-4,5k(o ile dobrze pamiętam) Lubią wyjmować żarówki od check'a więc zwróć uwagę na obroty. Jednak trzeba zauważyć, że auto ma swoje lata więc tam może dziać się wszystko, rdza na progach to chleb powszedni tego modelu.

Osobiście miałem z 97', full opcja grzane siedzenia, tempomat itd. Po sprzedaży nie wróciłbym do
@seisdios: Problem jest taki, że na gwałt najpóźniej do 22 wrzesnia muszę kupić coś w gazie do pięciu tysięcy. Ta vectra najbardziej zwróciła moją uwagę, ale dużo opinii niepochlebnych jest. Do teraz jeździłem Gruzem z '94, Ale powoli boję się rozpędzać powyżej 60km/h XD
@Pipeinski: na cuda nie ma co liczyc w tej cenie. ja kupilem astre g bo tania ekspolatacja. a że w środku głośno, rdza ją trochę nadgryza to małe spalanie LPG i względny komfort to niwelują.
@Pipeinski Od danej kwoty odlicz parę stówek na przerejestrowanie i ew. naprawy, wymianę olejów itd.
Ciężko coś polecić, nazwałbym to loterią raz Ci się uda kupić coś na prawdę dobrego, a raz nie. Może coś tradycyjnego jak golf 3/4, seat toledo/cordoba? Mocne i do tego części tanie
@user_Adrian: Przerejestrowania i kosztów początkowych nie liczę, bo na to mam osobny hajs odłożony. Wiem że to loteria, a chciałbym samochód którym przynajmniej przez dwa lata pojeżdżę. E36 jeżdżę od marca (pierwszy samochód), ale strach na trupka patrzeć nawet.